Nowy Lipa, ale czy bez lipy? – “Samotnia”

Raper Lipa w bluzie BOR

Zapowiedź nowej płyty

Samotnia” to nowy track od Lipy, czyli jednego z reprezentantów BOR Records. Premiera klipu miała miejsce 5 stycznia 2021 roku o godzinie 15:00 na platformie YouTube. Jest to pierwszy teledysk promujący najnowszy album rapera, który ukaże się w marcu. Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest Deckster, natomiast za sam klip – niezawodna ekipa 9Literfilmy.

ALBUM PARANOJA

PARANOJA“, bo tak będzie się nazywać drugi, długogrający album Lipy. Po sukcesie wydawniczym “MGŁY”, piątkowski raper wraca z krążkiem, w którym lirycznie nawiązuje do obecnej sytuacji życiowej oraz zmierza się z niepewnością nadchodzącego jutra. Muzycznie Lipa robi duży ukłon w kierunku oldschoolu, ale na nadchodzącym krążku nie zabraknie najświeższych brzmień od rodzimych producentów. Premiera sklepowa albumu “PARANOJA” przewidziana jest na 19 marca, a wersja preorderowa wystartuje już 1 marca.

Oczekiwania?

Mówi się, że drugi album jest weryfikacją na scenie. Przypominam tylko, że Lipa został przecież w 2019 jednym z Młodych Wilków Popkillera 7 edycji, więc oczekiwania do jego muzyki są raczej spore. Czas pokaże, czy przebije on swoje dokonania z “Mgły” i czy fani będą ostatecznie zadowoleni.

Poczynania rapera możecie śledzić na jego Facebook’u oraz Instagramie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*