O Nas

Blind (Marcin)

Od września 2020 redaktor naczelny FollowRAP. Rapu słucha od początków tej muzyki w Polsce. Wychowany na “Skandalu”, “Alboomie” lub “Księdze Tajemniczej: Prolog”. Mocno wierzy w znaczenie 5 elementu. O muzyce może rozmawiać non stop. Nigdy nie dzieli rapu na old school lub new school, jest tylko ten dobry lub zły w jego ocenie. Poza rapem słucha wszystkiego od jazzu lub funku aż po death metal.

W FollowRap od stycznia 2020 r.

Wszystkie artykuły tego autora znajdziecie [Tutaj]

E-mail: krajenta.marcin@gmail.com

KP (Kuba Polak)

Jest to najbardziej tajemniczy Redaktor FollowRapu.
Większość czytelników może go nie zauważyć, jednak to on jest odpowiedzialny za większość redakcyjnych patronatów oraz pozostałe współprace redakcji.
Oprócz tego dzielnie walczy z YouTube’m publikując codziennie nowe premierowe kawałki polskich raperów łącząc to w tygodniowe czy miesięczne podsumowania.
Baza 700 kanałów rapowych jako źródło mówi sama za siebie.
Podczas nieobecności reszty Redaktorów nie straszne mu są newsy, recenzje lub felietony.
Zasada opisująca jego rapowych faworytów jest prosta – raper to człowiek jak każdy z nas. Oprócz tego nie przepada za pupilkami mas sprawdzając ich rzadko, a czasami wcale.
Technika i błyskotliwość w twórczości to coś co ceni najbardziej.

W FollowRap od marca 2019 r.

Wszystkie artykuły tego autora znajdziecie [Tutaj]

E-mail: kp@followrap.com

Świsło (Adam)

Administrator oraz autor witryny followrap.com. Siedzi w kanciapie tego bałaganu i popijając yerba mate dba o zaplecze techniczne FollowRAP. W miarę własnych możliwości ubiera starania redaktorów w estetyczną szatę. Autor Kalendarium Polskiego Rapu.

W FollowRap od czerwca 2019 r.

Wszystkie artykuły tego autora znajdziecie [Tutaj]

E-mail: adam@followrap.com

Kot (Aleksandra)

Pierwiastek damski w męskim otoczeniu ekipy FollowRap. Licencjatka dziennikarstwa, szkoląca się dalej w kierunku PR. Od dziecka związana z hip-hop’em muzycznie i tanecznie. Dużo optymistycznego patrzenia na świat połączonego z racjonalnym myśleniem. Na stronie odpowiedzialna głównie za cykl #FENOMENalnie bądź recenzje. Jest też miejsce na myślenie wizerunkowe. W rapie stara się sprawdzać wszystkich, ale najbliżsi są jej Te-Tris, Łona, Sarius, Gedz, Dwa Sławy, PRO8L3M (+ inni).

W FollowRap od marca 2019 r.

Wszystkie artykuły tego autora znajdziecie [Tutaj]

E-mail: kotaleksandra137@gmail.com

Mati (Mateusz Trojnar)

 Niech was nie zmyli najmniej możliwie oryginalna ksywka, bo są inne powody, którymi może się wyróżniać. 19-latek, student politologii, gracz koszykówki i posiadacz wielu innych zainteresowań. Na stronie odpowiada głównie za recenzje, felietony, wywiady czy inne dłuższe formy pisane. Służy też nieraz świeżymi pomysłami w zakresie rozwoju strony. W muzyce jest otwarty na ciągłe poznawanie nowych brzmień, gatunków i artystów. Słucha albumów. W rapie najbardziej ceni sobie twórczość Małpy, Deysa, Łony i Taco Hemingwaya, choć są to tylko jedni z wielu jego ulubieńców.

W FollowRap od marca 2019 r.

Wszystkie artykuły tego autora znajdziecie [Tutaj]

E-mail: mateusztrojnar48@gmail.com

Seba a.k.a Rap Recenzje

Humanista, student kierunku Sztuka Pisania na Uniwerystecie Śląskim w Katowicach, twórca fanpage’u Rap Recenzje. Pisarz z krwi i kości (oprócz zajawki na dziennikarstwo muzyczne tworzy także prozę i poezje). Rapem interesuje się od około 10 lat, szuka w nim przede wszystkim artystów wyróżniających się na tle reszty sceny. Jest wszechstronny (sprawdza zarówno podziemie jak i mainstream, oldschool i newschool, polskę i jeśli jest czas – również zagranicę).

W FollowRap od czerwca 2020 r.

Wszystkie artykuły tego autora znajdziecie [Tutaj]

E-mail: seba.followrap@gmail.com

Marcel Łuczak (Łuczi)

Ma coś do powiedzenia jak Biggie, chociaż gdy wychodziło „Ready to Die”, nie było go jeszcze na świecie. Szkoła nie robi różnicy, jak jest dobre, to zapętla. Ale nie samym rapem człowiek żyje. Pisze również o sporcie, grach, czy popkulturze.

W FollowRap od października 2020 r.

Wszystkie artykuły tego autora znajdziecie [Tutaj]

E-mail: lvczi.followrap@gmail.com