O nas

Fevowy (Robert Połomski)

Redaktor naczelny, twórca FollowRapu, miłośnik kultury hip-hop oraz słuchacz rapu. Dwie skrajne osobowości (krytyczna oraz tolerancyjna) zamknięte w jednym ciele. Serce porwał mu undergroundowy sznyt Laika czy Smarka, lecz równą dozą miłości darzy Bonsona czy wczesnego VNM’a. Zajmuje się w redakcji wszystkim i niczym, z takim samym uczuciem do rapu.

e-mail: poprostufev@gmail.com

Mati (Mateusz Trojnar)

 Niech was nie zmyli najmniej możliwie oryginalna ksywka, bo są inne powody, którymi może się wyróżniać. Najwyraźniejszym z nich jest wiek, bo to zaledwie 18-letni chłopak. Na stronie odpowiada głównie za recenzje, felietony, wywiady czy inne dłuższe formy pisane. Służy też nieraz świeżymi pomysłami w zakresie rozwoju strony. W rapie otwarty jest na niemal wszelkie jego odłamy. Najbardziej ceni sobie twórczość Małpy, Deysa, Łony i Taco Hemingwaya, choć są to tylko jedni z wielu.

Napisz do mnie: mateusztrojnar48@gmail.com

Kot (Aleksandra)

Pierwiastek damski w męskim otoczeniu ekipy FollowRap. Licencjatka dziennikarstwa, szkoląca się dalej w kierunku PR. Od dziecka związana z hip-hop’em muzycznie i tanecznie. Dużo optymistycznego patrzenia na świat połączonego z racjonalnym myśleniem. Na stronie odpowiedzialna głównie za cykl #FENOMENalnie bądź recenzje. Jest też miejsce na myślenie wizerunkowe. W rapie stara się sprawdzać wszystkich, ale najbliżsi są jej Te-tris, Łona, Sarius, Gedz, Dwa Sławy, PRO8L3M (+ inni).

e-mail: kotaleksandra137@gmail.com

KP (Kuba Polak)

Najbardziej tajemniczy Redaktor FollowRap.
Większość czytelników może go nie zauważyć, jednak to on jest odpowiedzialny za większość patronatów FollowRapu czy dość niespodziewane #Szesnastki.
Oprócz tego dzielnie walczy z YouTube’m publikując codziennie nowe premierowe kawałki polskich raperów łącząc to w tygodniowe czy miesięczne podsumowania.
Baza 600 kanałów rapowych jako źródło mówi sama za siebie.
Podczas nieobecności reszty Redaktorów nie straszne mu są newsy, recenzje lub felietony.

e-mail: followrap.kp@gmail.com

Świsło (Adam)

Siedzi w kanciapie tego bałaganu i popijając yerba mate dba o zaplecze techniczne FollowRAP. W miarę własnych możliwości ubiera starania redaktorów w estetyczną szatę. Odpowiada również za Kalendarium Polskiego Rapu, multimedia i kilka spraw administracyjnych. Jeśli ktoś go obudzi w środku nocy i zapyta o ulubioną postać świata hip-hopu, z pewnością odpowie R.A. The Rugged Man.

e-mail: adam.followrap@gmail.com

Blind

Najstarszy wiekiem ale najmłodszy stażem członek redakcji. Rapu słucha od początków tej muzyki w Polsce. Wychowany na “Skandalu” “Alboomie” lub “Księdze Tajemniczej: Prolog”. Mocno wierzy w znaczenie 5 elementu. O muzyce może rozmawiać non stop. Nigdy nie dzieli rapu na old school lub new school, jest tylko ten dobry lub zły w jego ocenie. Poza rapem słucha wszystkiego od jazzu lub funku aż po death metal.

e-mail: krajenta.marcin@gmail.com

Ola

Najmłodsza redaktorka w ekipie FollowRAP, bo urodzona w 2004. Hip-hopem interesuje się od około 3 lat. Od roku obserwuje poczynania polskiego podziemia. W wolnym czasie chwyta za aparat i dokumentuje różne wydarzenia. Pasjonuje się fotografią od trzeciej klasy podstawówki. Odpowiada głównie za newsy i krótsze formy wypowiedzi. Poza rapem słucha prawie każdego gatunku muzycznego, od rocka aż do muzyki alternatywnej. Najbliższymi jej sercu muzykami z polskiej sceny są Deys/Grimmy, Guzior, Kukon, Emes Miligan oraz WhiteWell.

e:mail: stefanska.ola.followrap@gmail.com

Dyka (Aleksander)

Rocznik 2001. Miłośnik kultywowania pięciu elementów Hip-Hopu, szerokich spodni, i odzieży XXL. Poza kulturą interesuje się ligą NBA, polityką, geografią polityczną, podróżami niskobudżetowymi. W polskim rapie sprawdza każdą nowinkę, jednak jest głęboko zakorzeniony w twórczości takich artystów jak: O.S.T.R., Peja, Pezet, Ero, czy Włodi. Oprócz rapu, w jego słuchawkach można usłyszeć takie ekipy jak Lady Pank czy Dżem.

e-mail: dykafollow@gmail.com

Seba a.k.a Rap Recenzje

Humanista, student kierunku Sztuka Pisania na Uniwerystecie Śląskim w Katowicach, twórca fanpage’u Rap Recenzje. Pisarz z krwi i kości (oprócz zajawki na dziennikarstwo muzyczne tworzy także prozę i poezje). Rapem interesuje się od około 10 lat, szuka w nim przede wszystkim artystów wyróżniających się na tle reszty sceny. Jest wszechstronny (sprawdza zarówno podziemie jak i mainstream, oldschool i newschool, polskę i jeśli jest czas – również zagranicę).

seba.followrap@gmail.com