Segi – Trzy Kropki

Segi – Trzy Kropki – co warto wiedzieć o tym raperze i nadchodzącym projekcie?

Mateusz bliżej znany nam jako Segi to urodzony w 1990 roku w Gdańsku raper. Za sobą ma już kilka projektów i sukcesów. Niespodziewanym faktem jest to, że przez rok swojego życia był gitarzystą i wokalistą zespołu punkowo-rockowego.
Kilka lat później, w 2010 wziął udział w bitwie freestylowej na Giżycko Hip Hop Festiwal i doszedł do 1/8 bitwy. Przez blisko 3 lata (2015-2018) działał w ekipie NADSTANDARD, w której skład wchodzili Mateusz, Ereno i Zork. Wspólnie z kolektywem wydał składającą się z pięciu utworów EP “GraNAD vol.1”. Trzeba przyznać, że rok 2019 dla rapera był bardzo owocny mimo przerwy od hip-hopu.
Ścieżką do solowej kariery okazała się być wygrana trzeciego sezonu JazBrother Challenge w roku 2019. W międzyczasie Segi wydał debiutancką długogrającą płytę “Wracam Nadrobić Zaległości”. Ten pełny nowości rok został zakończony 10-minutową epką “3miejska 3logia”.

segi

Trzy kropki [2020]

Segi powraca do nas w mocnym stylu z drugim długogrającym albumem “Trzy kropki LP“, a zarazem kontynuacją jego solowej kariery. Wydawnictwo otwiera kolejny rok z kariery rapera. Miejmy nadzieję, że będzie równie dobry jak poprzedni. Mamy przyjemność być jednym z 9 patronów całego projektu. Obiecujemy, że nie zawiedziecie się na tym materiale. Premiera będzie miała miejsce pod koniec kwietnia, dokładnie 27.04.2020. Na płycie nie znajdziemy singla “Niefarcik“, ale nie ma co się smucić! Więcej szczegółów zdradzimy Wam w obszernej recenzji, nie chcemy psuć tak dobrej niespodzianki!

Tymczasem zachęcamy do zamówienia płyty pod tym LINKIEM.
Premiera 27 kwietnia.

Single

Kropka na radarze
ZSPX
Wyblakłe ściany feat. Tomasin
W górę, w dół feat. Rudxbwoy

▪️Segi na Facebooku.
◾Segi na Instagramie.
◼️Sprawdź nasze pozostałe Patronaty.

Odsłuch albumu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.