Najlepszy album w solowej dyskografii Peji [ANKIETA]

Peja SLU
Peja
fot. materiały prasowe

Piąta ankieta za nami. Najlepszym albumem w dorobku Bonsona wybraliście Postanawia umrzeć, na który oddało swój głos 46% uczestników ankiety. Kolejne miejsca na podium zajęły:  Almost Famous (19%) oraz Historia po pewnej historii (11%). Ogromnie dziękujemy, za każdy oddany głos. Wyniki ankiety znajdziecie TUTAJ

Dziś przyjrzymy się twórczości Peji. Książe Jeżyc, żywa legenda naszej sceny, człowiek o ogromnej dyskografii. Wiemy, że będzie bardzo trudno wybrać jeden album w tak ogromnym dorobku artystycznym. Dlatego postanowiłem podzielić dyskografię Ryszarda na solową oraz spod szyldu Slums Attack. Więc możecie być spokojni, ankieta dotycząca Slums Attack również się pojawi.

Zachęcamy do głosowania! Tak jak ostatnio, Wasze głosy zbieramy przez tydzień.

Najlepszy album w dyskografii Peji?

 • Styl życia G'N.O.J.A. (43%, 724 Votes)
 • Na serio (20%, 333 Votes)
 • Czarny wrzesień (12%, 205 Votes)
 • Książę aka. Slumilioner (7%, 115 Votes)
 • G.O.A.T. (7%, 114 Votes)
 • 25_godzin (6%, 96 Votes)
 • 2050 EP (4%, 61 Votes)
 • DDA (3%, 45 Votes)

Total Voters: 1 693

3 Komentarze

 1. W sumie im nowsze płyty Ryśka tym bardziej przemyślane.Mam sentyment do starych płyt jak zwykła codziennoś czy cno-ale tekstowo G.O.A.T,czy DDA albo 25h są dużo lepsze.

 2. Troche lipa ze Slums Attack traktujecie jako Peja & DJ Decks lub Peja & Iceman. Albumy z Magiera sa wydawane rowniez pod szyldem Slums Attack i powinny sie znalezdz na liscie albumow SA a nie Peja solo. Poza tym Decks nie byl na płytach SLU odpowiedzialny za cala warstwe muzyczna. Na tej zasadzie, patrzac na NOJA mozna powiedziec ze SLU to Peja i Tabb albo Peja i Doniu. Peja solo mial odrozniac sie od Peja/SLU większa rozpiętością bitowa/producencka i brakiem udzialu Decksa. Po odejsciu Decksa, nie bylo sensu rozdzielac SLU od Peja solo.

1 Trackback / Pingback

 1. Najlepszy album w dyskografii Slums Attack [ANKIETA] - FollowRAP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.