Wasz ulubiony album w dyskografii Łony [ANKIETA]

Łona zdjęcie

Vox populi, vox Dei, więc dzięki naszej ankiecie, chętnie poznamy Wasz ulubiony album Łony.

W ostatniej ankiecie pytaliśmy Was o Wasz ulubiony album Dwóch Sławów. Na ten moment w głosowaniu wzięły udział 172 osoby (wciąż można głosować). Wygrywają Ludzie Sztosy, na który to album zagłosowało 27% naszych czytelników.

Poniżej powinna być reklama. Jeśli jest – super, dzięki! Jeśli jej nie widzisz, to albo post został niedawno opublikowany, albo masz aktywną blokadę reklam. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli wyłączysz dla nas Ad Blocka. Dodaj FollowRAP do wyjątków/białej listy. Nienawidzisz reklam? My też, ale będziemy wdzięczni za wsparcie – postaw nam kawę.

Tym razem przyjrzymy się z Wami dokonaniom świeżo upieczonego laureata Paszportu Polityki. Adam Bogumił Zieliński, znany szerzej jako Łona, to reprezentant Szczecina. Artysta w swoich utworach łączy sprawne oko, kunszt literata, wyborny humor oraz celne puenty. Nie da się go porównać z nikim innym na scenie. Absolutnie postać nietuzinkowa, której popularność wybiega daleko poza rapowych słuchaczy.

Zachęcamy Was do odsłuchania naszego podcastu o ostatnim albumie rapera TAXI, który nagrał z muzykami Andrzejem Koniecznym i Kacprem Krupą. Poniżej znajdziecie ankietę.

W dyskografii Łony znajdziemy dziewięć albumów. Choć on pewnie by nam powiedział, że osiem — pamiętajmy, że już raz EP policzył jako pół. Wybór to iście arcytrudny, ale kto mówił, że będzie łatwo!

Zachęcamy do głosowania!

Wasz ulubiony album w dyskografii Łony?

followrap buy coffee

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.