Wasz ulubiony Mixtape Prosto

Prosto

Ankieta, w której wybieramy najlepszy, według Was, album z serii wydawniczej Prosto Mixtape. Setki MC, dziesiątki producentów oraz Dje, którzy to wszystko składali do kupy.

Kolejna ankieta za nami. Waszym ulubionym Kodexem okazał się Kodex 2: Proces , na który oddało swój głos 31% uczestników ankiety. Kolejne miejsca na podium zajęły: Kodex (29%) oraz Kodex 3: Wyrok (17%). Ogromnie dziękujemy za każdy oddany głos, przypominamy, że ankieta jest cały czas otwarta i możecie wciąż wpływać na jej losy. Ankietę znajdziecie TUTAJ

Pierwsze nagrania firma Prosto wydała w 2001 roku we współpracy z koncernem BMG Poland.
Był to debiutancki album producenta muzycznego Waco zatytułowany “Świeży materiał”. Pierwszym wydanym niezależnie albumem była płyta “Hołd” – Pono z 2002 roku. 22 grudnia 2006 ukazała się pierwsza kompilacja z cyklu Prosto Mixtape pt. Prosto Mixtape Deszczu Strugi. Przez lata otrzymywaliśmy tam przegląd wszystkich artystów stanowiących w danej chwili katalog wytwórni.

followrap patronite

Zachęcamy do głosowania! Wspólnie wybierzmy najlepszy Prosto Mixtape. Przypominam, że nie kończymy ankiety po tygodniu. Chcemy Was zachęcić do odwiedzania starszych ankiet i nie będziemy ich zamykać, aby każdy mógł oddać swój głos nawet po roku od rozpoczęcia głosowania.

Wasz ulubiony Prosto Mixtape

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.