Wasz ulubiony Mixtape Prosto

Prosto

Ankieta, w której wybieramy najlepszy, według Was, album z serii wydawniczej Prosto Mixtape. Setki MC, dziesiątki producentów oraz Dje, którzy to wszystko składali do kupy.

Kolejna ankieta za nami. Waszym ulubionym Kodexem okazał się Kodex 2: Proces , na który oddało swój głos 31% uczestników ankiety. Kolejne miejsca na podium zajęły: Kodex (29%) oraz Kodex 3: Wyrok (17%). Ogromnie dziękujemy za każdy oddany głos, przypominamy, że ankieta jest cały czas otwarta i możecie wciąż wpływać na jej losy. Ankietę znajdziecie TUTAJ

Pierwsze nagrania firma Prosto wydała w 2001 roku we współpracy z koncernem BMG Poland.
Był to debiutancki album producenta muzycznego Waco zatytułowany “Świeży materiał”. Pierwszym wydanym niezależnie albumem była płyta “Hołd” – Pono z 2002 roku. 22 grudnia 2006 ukazała się pierwsza kompilacja z cyklu Prosto Mixtape pt. Prosto Mixtape Deszczu Strugi. Przez lata otrzymywaliśmy tam przegląd wszystkich artystów stanowiących w danej chwili katalog wytwórni.

followrap patronite

Zachęcamy do głosowania! Wspólnie wybierzmy najlepszy Prosto Mixtape. Przypominam, że nie kończymy ankiety po tygodniu. Chcemy Was zachęcić do odwiedzania starszych ankiet i nie będziemy ich zamykać, aby każdy mógł oddać swój głos nawet po roku od rozpoczęcia głosowania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.