Młody M / Eljotsounds – Psychoaktywny EP

Młody M i EljotSounds
zdjęcia: Młody M oraz EljotSounds

Młody M

Raper Młody M – warszawski raper z 20-letnim stażem. Debiutował w 2009 r. płytą Kronika Remix wydaną nakładem opolskiej wytwórni Step Records. Podczas współpracy z opolską wytwórnią wydał 4 albumy, na których znalazły się takie hity jak: Nikt mi tego nie dał ft. Słoń (33 mln wys.), Wiecznie młodzi (6 mln), Dobre Życie (2mln) i wiele innych. Po odejściu ze Step Rec. Młodziak stracił popularność, ale nie przestał rapować w dalszym ciągu szlifując swoje skillsy. Ostatnie wydawnictwa: – Much More Music (razem z Triku) (2017) – Martin Eden (2018) – Bojack Horseman (2018) – Psychoaktywny (razem z EljotSounds) (2019) Młody to wszechstronny artysta, tekściarz, który obecnie nie ma siły przebicia, mimo tego nie jest raperem, którego można pominąć. Obecna twórczość Młodego dostępna jest na kanale Much More Music.

EljotSounds

Producent – ceniony na naszym rynku producent, który na koncie ma współpracę z czołówką polskiej sceny, m.in.: Chada, Quebonafide, Onar, Cira, Z.B.U.K.U., Buka/Rahim, Hukos, Skor i inni. Eljot był odpowiedzialny za produkcję albumów Planeta ANM – “Pas Oriona” oraz “Uniwersum”. Na własnym albumie producenckim (“TBA”, 2018) zebrał takich gości jak m.in.: VNM, Wac Toja, Bonson, Skor, Planet ANM, WdoWA, Rest Dixon 37, Onar czy Z.B.U.K.U.

Młody M x Eljotsounds – Psychoaktywny EP

Ich wspólny minialbum “Psychoaktywny” to zbiór 5 premierowych utworów mocno osadzonych w klimatach nocnego życia Warszawy. Styl Młodego to hybryda starej i nowej szkoły, a refleksyjny i lekko uliczny klimat epki to jego środowisko naturalne. Projekt wsparli również tacy raperzy jak Vixen, Rover, Luka czy ekipa Much More Music. Nad brzmieniem całości czuwał Olson.

👉🏻 Młody M na Facebooku.
👉🏻 EljotSounds na Facebooku.

Posłuchaj albumu Młody M x Eljotsounds – Psychoaktywny EP:


👉🏻Sprawdź nasze pozostałe Patronaty.

Zobacz również:
⚠️ Nasz Fanpage na Facebooku

💿 Redakcyjne patronaty Albumów

🎥 Nasz kanał na YouTube

👥 Nasza grupa na Facebooku

📕 Posty z cyklu #KalendariumPolskiegoRapu

📷 Instagram FollowRap

☕ Podobało się? Postaw nam kawę na buycoffee.to.