Czym jest “OIO”? Znamy rozwiązanie!

Czym jest “OIO”? Znamy rozwiązanie!

Poznaliśmy rozwiązanie “gumowej” zagadki! Otsochodzi, Young Igi i Oki jako OIO łączą siły na wspólnym albumie, którego pierwszą zapowiedzią jest singiel “Moonwalk”.

okładka albumu OIO

Tajemnicza zapowiedź

Kilka dni temu instagramowe profile wielu raperów zostały zalane przez intrygujące zdjęcia, które prezentowały gumy z odbitym akronimem “OIO”. Oznaczali oni też profil “OIO.WAV”, który niedługo później udostępnił zdjęcia gum z datą ważności 4 marca 2021 roku. Dziś więc wszystko miało się rozwiązać.

Wyjątkowe trio

Bardzo szybko internetowi detektywi dotarli do rozwiązania zagadki. OIO od razu skojarzyło się z pierwszymi literami ksywek Otso, Igiego i Okiego, a kolory gum odzwierciedlały barwy, które łudząco przypominały kolorystykę ostatnich wydań chłopaków. Okazało się, że były to domysły jak najbardziej trafne.

Dziś otrzymaliśmy premierę wyprodukowanego przez Atutowego singla – “Moonwalk”. Równocześnie zapowiedziano też wspólny album, będący efektem długiej współpracy tej trójki młodych twórców.

Elastyczni jak guma

Oki, Otsochodzi i Young Igi to z pewnością twórcy, których cechują własne, wyjątkowe stylówki, charyzma i niezaprzeczalne umiejętności. Połączenie ich styli ma, zdaniem autorów, zaowocować “pierwszym takim przelotem w Polsce”. Jest na to spory potencjał, bo wypadkowa tych trzech indywidualności zwiastować może bardzo różnorodny, świeży i wyjątkowy materiał.

W połączeniu z rozpoznawalnością i pozycją na scenie chłopaków – sukces albumu zdaje się być formalnością.

fot. Kasia Mikołowicz (@dscll)

2020

Album zostanie wydany nakładem 2020, czyli labelu założonego w zeszłym roku m. in. przez Taco Hemingwaya i duet Pro8l3m. Wytwórnia z miejsca wskoczyła do naszej krajowej topki. Ich dotychczasowe ruchy w 2021 roku tylko potwierdzają ich pozycję. Zapowiedziane zostały już premiery debiutanckiego albumu CatchUpa, a także najnowszego wydawnictwa od Grubego Mielzky’ego – “Do Wesela Się Zagoi”.

Dorzućmy do tego płytę od OIO, która ukazać ma się jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku – 2020.label wszedł w ten rok z przytupem!


Sprawdź inne nasze aktualności!
Sprawdź inne teksty tego autora!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.