Emikae rusza z preorderem zbioru swoich S.M.S.ów

Emikae wydaje kolejne części swojej serii Swobodny Myśli Strumień sumiennie co miesiąc. Teraz nadszedł czas zebrać je wszystkie na wspólnym CD i dać do rąk chętnych słuchaczy.

Radomski raper nie rzuca słów na wiatr. Zapowiadał, że co miesiąc będzie wydawać swój zbiór myśli i obietnicy dotrzymuje. Otrzymaliśmy ogrom świetnych linijek, podsumowań wydarzeń związanych z sytuacją społeczną oraz ze sceną. Nie ma mowy o jakiejkolwiek cenzurze lub gryzieniu się w język. Mamy jazdę po ksywkach oraz krzywych akcjach.

Jednak nie możemy tu mówić o zaczepnianiu kogokolwiek w celu promocji. Emikae to stary wilk. Pilnuje swego stada i dba o nie. Bez szukania poklasku oraz nachalnego wyskakiwania z lodówki. Raper w tym roku, poza swoją solową działalnością, współtworzył skład Fillomatic. I solowo i w grupie dostaliśmy rap w czystej postaci. Zachęcam do sprawdzenia serii S.M.S. oraz do wspierania artysty.

Zamówienia można składać na emikaerdm@gmail.com. Emikae na zamówienia czeka do końca stycznia, później LP tłoczone jest w liczbie zamówionych egzemplarzy.

followrap patronite

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*