Kolejny weteran ze Stanów na mixtape’ie Dj’a Decksa!

śliwa kool g rap paluch na albumie dja decksa

Dj Decks promuje swój siódmy flagowy mixtape. Na płycie udzieli się sporo raperów z Polski, ale na bitach Darka usłyszymy także równie wiele zagranicznych gości ze Stanów. Wczoraj ogłoszono kolejne trzy ksywki, wśród nich weteran amerykańskiej sceny – Kool G Rap.

Kim jest Kool G Rap?

Kool G Rap, a właściwie Nathaniel Wilson, to już 51-letni raper z Queens pod Nowym Yorkiem. Jest często nazywany jednym z najlepszych technicznie MC w historii i pionierem ulicznego/hardcore rapu, a także wielosylabowych rymów, które od zawsze były jego znakiem rozpoznawczym. Na początku swojej kariery należał do Juice Crew, nagrał też 3 albumy w duecie z DJ’em Polo. Teraz pojawi się na “Dj Decks Mixtape 7“.

Kto poza nim?

Równocześnie ogłoszono także dwóch raperów z naszego podwórka. Są to reprezentanci Poznańskiej sceny – Śliwa i Paluch. Panowie mieli już okazję ze sobą współpracować w przeszłości – założyciel BOR Records wystąpił gościnnie u młodszego kolegi w kawałku “Chcę ci pomóc“, a ten odwdzięczył się mu gościnką w “Miejskim Delikatesie“. Możemy się tylko domyślać czy i tym razem usłyszymy ich w jednym utworze, ze wspomnianym wcześniej Kool G Rapem, bo nie jest powiedziane, czy wspólnie ogłoszeni raperzy wystąpią razem także w kawałkach.

Całą listę ogłoszonych dotychczas ksywek znajdziecie na www.djdecks.pl/, wśród nich m. in. O.S.T.R., JWP, Onyx, M.O.P. czy The Luniz.

Zobacz inne Aktualności!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.