Kuban wraca na scenę? Śledzimy ruchy rapera.

Kuban na budynku

Kuban niewątpliwie należy do najbardziej wyczekiwanych postaci na naszej scenie. Na muzyczne nowości od rapera czekamy od 2018 roku, a on sam rozbudził apetyty słuchaczy świetną zwrotką w ramach akcji #Hot16Challenge2 (miejsce 96 wśród najpopularniejszych utworów w 2020 roku). Zdaje się, że w końcu doczekaliśmy się ruchów ze strony Don Kubano.

/Ten artykuł będzie na bieżąco aktualizowany, wraz z pojawieniem się kolejnych informacji dotyczących powrotu Kubana/

Ostatnia aktualizacja – 8 grudnia 2022.

Po kolei:

Poniżej powinna być reklama. Jeśli jest – super, dzięki! Jeśli jej nie widzisz, to albo post został niedawno opublikowany, albo masz aktywną blokadę reklam. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli wyłączysz dla nas Ad Blocka. Dodaj FollowRAP do wyjątków/białej listy. Nienawidzisz reklam? My też, ale będziemy wdzięczni za wsparcie – postaw nam kawę.

Zaczęło się od plakatu w Opocznie

Kilka dni temu dostrzeżono Kubana w materiale Onetu, gdzie najprawdopodobniej pracuje jako dźwiękowiec. Możemy się jednak domyślać, że kamera ukazała go nieprzypadkowo, bo niemal od razu poszedł za ciosem, jeśli chodzi o subtelne zapowiadanie swojego powrotu.

Jak to u nas na scenie często bywa, promocję płyty zaczyna się od zmian w social media. Kuban zmienił dziś swoje zdjęcie profilowe na Facebooku na jednolite, pomarańczowe tło. To pierwsza aktywność rapera od niemal trzech lat. Identyczną grafikę jako avatar ustawił także Karian, ale na ten moment nie wiadomo, czy to zapowiedź jakichś wspólnych ruchów, czy żart/troll ze strony Karola.

Szybko zauważono też spory plakat, który powieszony został na jednym z bloków w Opocznie – rodzinnej miejscowości Kubana. Zawarty na nim QR code, przenosi nas do strony http://dobziludzie.com/, do której dostęp jest zablokowany.

IKONA GOOGLE NEWS OBSERWUJ NAS NA GOOGLE NEWS!

Kiedy premiera nowej płyty Kubana?

Na nowy materiał od Kubana czekamy od 2017 roku, kiedy ukazał się jego legalny debiut “Myślisz jeszcze?”. Na ten moment nie znamy jeszcze daty premiery nadchodzącej płyty Kubana, ale poinformujemy was, gdy tylko będziemy coś wiedzieć!

Mamy pierwszy singiel “Na okrągło”

No i jest! 8 grudnia około godziny 14:00 Kuban opublikował pierwszy singiel o tytule “Na okrągło” Trafił na YouTube. Możecie go posłuchać TUTAJ.

kadr teledysku Kuban - Na okrągło
kadr z teledysku “Na okgrągło”

/Będziecie na bieżąco informowani o ruchach rapera. Post który czytasz, będzie aktualizowany/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*