FollowRap Podcast – nasz najnowszy projekt!

Stało się! Po długim czasie zabierania się za rozszerzenie naszej działalności o audio, w końcu odpalamy pierwszy followrapowy podcast. Dziś, na naszym kanale na YouTube, opublikowaliśmy pilotażowy epizod “0”.

FollowRap Podcast – czym jest?

Podcast to nasz najnowszy projekt, który swoją nazwą mówi raczej sam za siebie. Chcemy rozwinąć kolejną platformę, dzięki której będziemy mogli dotrzeć do was nie tylko słowem pisanym, ale i mówionym. Skład podcastowy nie jest stały, pojawiać się tam będą wszyscy członkowie redakcji, a może i goście spoza niej. Pierwszą odsłonę opublikowaliśmy jako test – chcemy dowiedzieć się jak wam taki format się spodoba, co musimy jeszcze poprawić oraz czy interesują was tematy przez nas poruszane.

Format jest prosty – wybraliśmy kilka ostatnich premier, o których mieliśmy coś do powiedzenia i wymieniliśmy się opiniami w rozmowie. Nie jest to w pełni poukładana audycja, a raczej luźna w swej formie dyskusja na temat albumów. Odcinek “0” zawiera nasze rozmowy na temat 4 niedawno opublikowanych albumów – RAU_Performance – “Mieszane Uczucia”, OIO – “OIO”, “Lowpass” – “Lowpass” i album “Siara” od Kękę.

Technikalia i Patronite

Jak na razie, podcastu posłuchać możecie jedynie na YouTube, ale w najbliższej przyszłości planujemy umieścić go także w innych popularnych serwisach streamingowych. Zdajemy sobie jednak sprawę, że jakość techniczna naszego programu nie powala na kolana. Dobry sprzęt kosztuje, a nasz portal to wciąż projekt zajawkowy, więc nie każdy z nas może pozwolić sobie na zakup z własnej kieszeni.

Między innymi w celu poprawy jakości technicznej naszych audycji – już niedługo ruszamy z naszym profilem na Patronite, gdzie będziecie mogli wesprzeć naszą działalność – nawet symboliczną kwotą.

Zapraszamy do sprawdzenia pilotażowego podcastu!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.