O.S.T.R., PRO8L3M i Białas z nowym materiałem już niedługo!

kamery, zrzut ekranu, apple music

W końcu mamy PRO8L3M

Przez moment, w serwisie Apple Music, mogliśmy posłuchać pierwszego singla z najnowszego projektu Oskara i Steeza. Premiera kawałka “Skrable” prawdopodobnie już jutro (a może jeszcze dzisiaj) i tym samym duet PRO8L3M wkracza w etap promocji drugiej odsłony ich kultowego już krążka – “Art Brut“.

Białas powraca!

Przez inny amerykański serwis – Amazon – dostaliśmy możliwość wcześniejszego obejrzenia tracklisty, tytułu i okładki wyczekiwanego projektu od Białasa. Prawdopodobnie projekt “H8” będzie stanowił pewną zapowiedź czegoś większego. Tracklista zawiera tylko 10 kawałków, w tym 4 skity i 6 kawałków z gościnkami m. in. Szpaka, White’a 2115 czy Maty. Pierwsze publikacje związane z projektem już 1 lutego!

Aż 4 kawałki od O.S.T.R.-ego!

Z zaskoczenia, Adam postanowił wypuścić aż 4 nowe utwory. Wszystkie prawdopodobnie trafią na serwisy streamingowe o północy. Ich tytuły to: “Lęk wysokości“, “Ostatnia impreza“, “Paranormalny” z udziałem Kaliego i “Preambuła“. Utwory pochodzą z najnowszego, zapowiedzianego już kawałkiem “Nie chcę“, albumu Łodzianina – “Gniew“.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.