Najlepszy album Pezeta? Topka Matiego i Blinda! [PODCAST]

fot. oficjalny fanpage artysty na FB / https://www.facebook.com/pezet81

Duet Mati x Blind powraca do podcastów i robi to w nowym, odmienionym stylu. Tym razem to już nie recenzja, a podcast tematyczny, poświęcony dyskografii Pezeta, którą uszeregowaliśmy sobie od najgorszej do najlepszej w naszym odczuciu.

Muzyka Klasyczna? Muzyka Poważna? A może jednak Współczesna lub Emocjonalna? Zastanowiliśmy się nad naszymi rankingami TOP 7 albumów w “solowym” dorobku Pezeta i zaprezentowaliśmy je w nagraniu. Nie obyło się bez niespodzianek z naszej strony!

Nasz podcast nagraliśmy z wykorzystaniem opcji TALK+MUSIC, która co prawda nie jest jeszcze w pełni dostępna w Polsce, ale chłopaki z podcastu Double Slash dali sygnał, że da się pokombinować i przenieść to na polski grunt już teraz. Dlatego pomiędzy częściami, w których opowiadamy wam o płytach, będziecie mogli posłuchać wybranych przez nas utworów!

W związku z tym, naszego podcastu posłuchacie jedynie na Spotify. Jeśli korzystacie z wersji premium, usłyszycie całe kawałki, a w wersji darmowej, jedynie 30 sekundowe fragmenty.

Zapraszamy też do obserwowania nas na Spotify, mamy wiele pomysłów na podobne do tego materiały!

Powyższy odtwarzacz nie zawiera wspomnianych utworów, aby posłuchać pełnej wersji przejdź do aplikacji!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.