Floral Bugs – Brzydka Sztuka

Floral Bugs – Brzydka Sztuka. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje dotyczące pierwszego albumu z trylogii “Sztuk” Floral Bugsa.

Floral Bugs pokaże gdzie czai się zło – warto mieć oko na tego młodzika!

Floral Bugs, rocznik 01′. Raper pochodzący z Bielska – Białej. W podziemiu wydał trzy albumy, wszystkie w języku angielskim. Dopiero dobra rada Słonia, by zaczął tworzyć w rodzimym języku, spowodowała powstanie “Brzydkiej Sztuki”.

Floral Bugs Brzydka Sztuka followrap.com

Brzydka Sztuka – Floral Bugs wie doskonale jak opowiadać o brzydocie.

Był to jeden z naszych najwcześniejszych​ patronatów, mimo tego wkład naszej pracy przy promocji tego albumu był dosyć spory. Jak na dosyć nieznanego rapera w momencie dołączenia do Brain Dead Familia, Bugs zdołał zaprosić gościnnie konkretnych zawodników: zaczynając od Bobera czy Opała, kończąc na Skits Vicious’ie z holenderskiej grupy Dope D.O.D (Bugs jest pierwszym polskim raperem, który ma SV jako gościa w swoim kawałku). Nakład 1000 sztuk fizycznych egzemplarzy “BS” zszedł w parę dni, popyt był spory – dotłoczono 500 kolejnych sztuk.

Obecnie Bugs pracuje nad kolejnymi projektami, fani czystych horrorcore’owych brzmień mogą być lekko zaskoczeni, gdyż momentami będzie to zmiana o 180° w stosunku do wcześniejszej twórczości Rapera. Mimo tego – warto śledzić kolejne poczynania tego zdolnego rapera. Będąc w tak młodym wieku zapowiada się on na naprawdę interesującego artystę.

👉🏻 Floral Bugs na Facebooku.

💿 Zamów “Brzydką Sztukę” na vulgarus.pl

Posłuchaj Brzydkiej Sztuki:

👉🏻Sprawdź nasze pozostałe Patronaty.

Zobacz również:
⚠️ Nasz Fanpage na Facebooku

💿 Redakcyjne patronaty Albumów

🎥 Nasz kanał na YouTube

👥 Nasza grupa na Facebooku

📕 Posty z cyklu #KalendariumPolskiegoRapu

📷 Instagram FollowRap

☕ Podobało się? Postaw nam kawę na buycoffee.to
🎙️ Sprawdź Followrap Podcast