SuperStyle – Wszystko

Poznańskie podziemie

Raper Szulas Szu i producent Andrzej Groch. Poznański duet muzyczny działający w podziemiu od 2006 roku. Na koncie mają płyty „Źródło” z 2009 i „Mydło” z 2013. Szczycą się swoją jednomyślnością w wielu sprawach, głównie dotyczących filmów, książek, muzyki, futbolu i pizzy. Ich nadchodzący trzeci album “Wszystko” to porcja różnorodnych smaków i dźwięków, mieszanka emocji i spontaniczności z dużą ilością luzu, przyprawiona pikantną autorefleksją i szczyptą słodko gorzkiej ironii.

superstyle
zdjęcie: facebook.com/SuperStyleOficjalnie

Szulas Szu

Raper, tekściarz i meloman. Prezenter portalu poznanskirap.com. Obserwator świata i komentator zachowań społecznych. Fan złotej ery rapu, jak i jego nowoczesnej odmiany. Wciąż rozwija się i próbuje nowych patentów, a jak okazuje się na „Wszystko”, całkiem nieźle radzi sobie także ze śpiewaniem. Pytany o inspiracje, wskazał Luciano Pavarottiego, Paula Ankę i Krzysztofa Krawczyka.

Andrzej Groch

Producent muzyczny, fan filmów i komiksów, dziennikarz i recenzent współpracujący z portalem naekranie.pl. Lubi proste rozwiązania, pozwalające słuchaczowi zagłębić się w pięknie melodii. Bezwstydnie sampluje MP3. Na „Wszystko” bawi się też syntezatorami i ponoć odkrył w sobie potencjał na następcę Jean Michel Jarre’a.

👉🏻 SuperStyle na Facebooku.

Superstyle – Wszystko – recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją.

Superstyle – Noce i dnie

Superstyle – Człowiek z wysokiego zamku

Odsłuch albumu SuperStyle – Wszystko:

Sprawdź pozostałe patronaty FollowRAP