Filipek (za)gra na emocjach 2

filipek

Filipek, to postać której (chyba) nie trzeba przedstawiać. Przedstawiciel QueQuality po 5 latach wydał drugą część „Gry na emocjach”. Wydanie w wersji preorderowej ukazało się z dodatkowym albumem nagranym w duecie z wokalistką Dianą Ciecierską. Obok Filipka możemy usłyszeć różnorodnych gości, między innymi: Zarzycki, Razgonov, Dawid Artysta, VNM, Ruskiefajki, The ADZ, Faded Dollars, Leśny, Kofeina Music.

followrap buy coffee

Niedawno podjęliśmy współpracę z Krakowskim Klubem Studio, mieszczącym się przy ul. Witolda Budryka 4. W związku z tym zachęcamy do obserwowania naszych mediów, szczególnie Facebooka i Instagrama

Bilety dostępne w cenach od 49 do 70 zł – możecie nabyć je tutaj

Obok zwykłych biletów jest szansa nabycia biletu VIP, który obejmuje możliwość wzięcia udziału w próbie, spotkanie z Filipkiem przed koncertem oraz plakat w formacie A3 z podpisem.

Poniżej powinna być reklama. Jeśli jest – super, dzięki! Jeśli jej nie widzisz, to albo post został niedawno opublikowany, albo masz aktywną blokadę reklam. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli wyłączysz dla nas Ad Blocka. Dodaj FollowRAP do wyjątków/białej listy. Nienawidzisz reklam? My też, ale będziemy wdzięczni za wsparcie – postaw nam kawę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.