Gombao33/Dwa Sławy/OIO x Strefa Jelenia: Mocne muzyczne zakończenie lata.

Gombao33/Dwa Sławy/OIO x Strefa Jelenia = mocne muzyczne zakończenie lata.

Co czeka koncertowych pasjonatów przez najbliższe dni?

OIO showcase feat. @atutowy & Phunk’ill, Dwa Sławy oraz Gombao 33 Takeover. Takie atrakcje czekają na Was na zakończenie lata w Strefie Jelenia!
Po energetycznych koncertach, na które bilety błyskawicznie się wyprzedały, Jägermeister zaprasza na kolejne koncerty czołówki rodzimej sceny rapowej i jeszcze bogatszy program wydarzeń towarzyszących.

followrap patronite

OIO showcase feat. @atutowy & Phunk’ill, Dwa Sławy i ekipa Gombao 33 to artyści, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Doskonale znają ich twórczość zarówno fani, jak i fachowcy ze świata muzyki. We wrześniu nadarza się niezwykła okazja, by zapoznać się z ich twórczością na żywo. Wszyscy bowiem zagrają na tej samej scenie – Scenie Jelenia.
Strefa Jelenia na dobre wpisała się na koncertowo-imprezową mapę wakacyjnej Warszawy.

Strefa Jelenia rozkręciła koncertowo Warszawę?

Od 16 lipca do 11 września, na prawym brzegu Wisły, przy Wale Miedzeszyńskim 379, marka Jägermeister zaprasza fanów sceny rapowej i nowej muzyki miejskiej do wyjątkowej przestrzeni plenerowej. Strefa Jelenia to sezonowa miejscówka działająca od czwartku do niedzieli w godzinach 18:00 – 4:00. Dla publiczności przygotowany został bogaty program koncertowy, niezawodny line-up afterowo-imprezowy, kreatywne warsztaty oraz wiele dodatkowych atrakcji.

09.09.2021 – Dwa Sławy:

Już dzisiaj, 9/09, w Strefie Jelenia wystąpią DWA SŁAWY. Ich muzykę cechuje niespotykana gra słowem oraz – jak twierdzą artyści – ekwilibrystyczne flow. Jak będzie wyglądał ich koncert nie wie nikt. Będzie to na pewno interesujące wydarzenie.

10.09.2021 – OIO:

Dzień później, 10/09, Scenę Jelenia rozbujają młodzi artyści z supergrupy OIO. OKI, Igi i Otsochodzi we współpracy z ich DJ-em koncertowym – Phunk’illem oraz głównym producentem ich albumu – @atutowym, przygotowali specjalny showcase, który na pewno będzie mieszanką wybuchową. Artyści zagrają koncert złożony ze swoich największych hitów (również solowych), przebojowe DJsko-muzyczne show, a to wszystko zaklęte w uniwersum OIO.

11.09.2021 – Gombao33:

Na 11/09, marka Jägermeister przygotowała specjalną niespodziankę. Koncertowy sezon w Strefie Jelenia zamknie ekipa Gombao33.

Strefa Jelenia to jednak nie tylko koncerty. To mocny program imprezowy każdego weekendu (WJAZD FREE) i porcja wydarzeń towarzyszących. Po każdym koncercie szykujcie się na imprezy, na których zagra czołówka DJ-ów i DJ-ek rodzimej sceny.

Bilety w cenie 30 zł można kupić na: https://goingapp.pl/strefajelenia
W cenie biletu wliczony jest jeden drink powitalny

JÄGERMEISTER – STREFA JELENIA
LINE-UP – WRZESIEŃ 2021:
09/09/2021 – DWA SŁAWY – Start koncertu: 20:00
10/09/2021 – OIO showcase feat. @atutowy & Phunk’ill – Start koncertu: 20:00
11/09/2021 – STREFA JELENIA x GOMBAO 33 TAKEOVER

BILETY I KONCERTY: https://goingapp.pl/strefajelenia
Adres: ul. Wał Miedzeszyński 379, 03-980, Warszawa

Autorem zdjęcia użytego w miniaturze artykułu jest Piotr Pytel.

Zobacz również:
⚠️ Nasz Fanpage na Facebooku

💿 Redakcyjne patronaty Albumów

🎥 Nasz kanał na YouTube

👥 Nasza grupa na Facebooku

📕 Posty z cyklu #KalendariumPolskiegoRapu

📷 Instagram FollowRap

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.