Keith Murray i Reks na płycie poznańskiego producenta. Grekk – ART OF FATNESS.

Z radością informujemy, że album producencki Grekka pt. “ART OF FATNESS”, nad którym objęliśmy patronat medialny, jest już dostępny! Na płycie, poza śmietanką polskiego podziemia, pojawili się goście zza oceanu, tacy jak Keith Murray, Reks, A-F-R-O oraz iNTeLL, reprezentujący skład 2nd Generation Wu, który skupia wokół siebie dzieci członków legendarnego Wu-Tang Clanu.

“ART OF FATNESS” – klasyka w najlepszym wydarzeniu

“ART OF FATNESS” to hip-hop w najczystszym wydaniu. Samplowane bity łączą się z klasyczną nawijką, za którą odpowiada cała plejada świetnych gości. Poza wspomnianymi już graczami zza wielkiej wody, na albumie usłyszymy m.in. skład WCK, Bartka Koko, Maggy Moroz czy KMC.

Poniżej powinna być reklama. Jeśli jest – super, dzięki! Jeśli jej nie widzisz, to albo post został niedawno opublikowany, albo masz aktywną blokadę reklam. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli wyłączysz dla nas Ad Blocka. Dodaj FollowRAP do wyjątków/białej listy. Nienawidzisz reklam? My też, ale będziemy wdzięczni za wsparcie – postaw nam kawę.

Dla wszystkich spragnionych klasycznego hip-hopu

Niech potwierdzeniem dla wyżej postawionej tezy będzie numer pt. “1973”. Za mikrofonem usłyszymy w nim MC Grzecha, który uchodzi za jednego z pierwszych MC w Poznaniu i oficjalnie zadebiutował na pierwszej płycie Slums Attack w utworze pt. “Królowie rytmu”. Co więcej, za scratche w numerze odpowiedzialnych jest aż 4 DJi, którzy wchodzą w skład kolektywu Drapacze Wosq.

Jak kupić Grekk ART OF FATNESS?

Wszystkich zainteresowanych wydaniem fizycznym zapraszamy na stronę https://www.artoffatness.pl/. Warto dodać, że i w tej kwestii Grekk wykonał ukłon w stronę klasyki. Poza wersją na płycie CD, wydawnictwo można zamówić również na kasecie magnetofonowej

followrap buy coffee

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.