Rusza preorder AR-15! Niesamowici goście zza oceanu!

ar

AR-15, czyli trzecie wydawnictwo w tym roku spod szyldu Peja x Magiera, a już piąte w ciągu ostatnich dwóch lat, właśnie trafiło do przedsprzedaży. Przypomnijmy – panowie wydali 2 miesiące temu głośny Black Album, przez niektórych uważany za najlepszy w ostatnich latach wydawniczych Peji. Na początku roku z kolei, zaserwowali nam EPkę 2050, ciepło przyjętą przez krytyków.

Mimo że nie znamy jeszcze charakteru ani tracklisty nowego krążka, to trzeba przyznać, że tytuł jest adekwatny do sytuacji. Rychu jest obecnie karabinem, który strzela udanymi wersami, i nawija w sposób zdecydowanie do niego pasujący. Co warte przytoczenia – na Black Albumie mieliśmy dwóch gości ze Stanów. Big Shug’a, reprezentanta Gang Starr Foundation, oraz Smoothe da Hustler, autora głośnego debiutu “Once Upon a Time in America”.

Kolejni goście zza oceanu ujawnieni!

Peja wspominał od jakiegoś czasu, że gośćmi na AR-15 będą raperzy ze Stanów oraz Poznania. W ostatnim czasie odkrył przed nami dwie, amerykańskie karty. Pierwszym ujawnionym gościem na albumie Peji jest M-Dot. Trzydziestosiedmiolatek z Bostonu ma na swoim koncie m.in. album z tego roku, w całości wyprodukowany przez Pete Rocka. Współpracował oraz również m.in. z Method Manem, który udzielił się gościnnie w singlu “Shine” z 2014. Singiel z kolei wszedł na krążek, na którym producentami były takie ksywy jak Marco Polo, Large Professor, czy ikoniczny Marley Marl. Słuchacze polskiego rapu, mogą kojarzyć M-Dot’a z gościnnej zwrotki u RDW, w której zresztą udzielił się również Peja.

Drugi gość, przedstawiony wczoraj, to osoba, której po pierwsze – nie trzeba przedstawiać, a po drugie – której można było się spodziewać. Przed Państwem reprezentant Queens – Kool G Rap. Wymieniać jego zasługi i współprace można by było w nieskończoność, więc skupię się na innej kwestii. Peja i Kool G Rap są w stałym kontakcie od dłuższego czasu. Regularnie rozmawiają przez telefon, wymieniają się wiadomościami, i dyskutują na bieżące tematy. Bez wątpienia miło jest widzieć, że polski zawodnik ma takie relacje z tak wielkimi postaciami, kluczowymi dla światowej sceny Hip-Hop.

Limitowany w ilości 5000 sztuk album możecie zamawiać na www.pejaslumsattack.com

Aleksander Dyka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.