Koniec Quebonafide jakiego znamy! Zapowiedź “Psycho Relations”

quebonafide psycho relations

Zwieńczeniem głośnej otoczki wokół poprzedniego albumu Quebonafide – “Romantic Psycho“, miała być seria koncertów/doświadczeń artystycznych, kryjących się pod nazwą “Romantic Psycho Experience”. Trasa padła jednak ofiarą pandemicznych ograniczeń 2020 roku i żadne z tych wydarzeń do dziś się nie odbyło. W zastępstwie, raper ogłosił nadchodzącą trasę “Psycho relations”, a przy okazji zapowiedział też spore zmiany w swojej artystycznej karierze.

“Psycho Relations 2022”

W zastępstwie za odwołane koncerty “Romantic Psycho Experience”, Quebo zaprosił słuchaczy na nową trasę, która odbędzie się w pierwszej połowie 2022 roku. Oczywiście, wszyscy ci, którzy posiadają bilety na anulowane wydarzenia bez problemu wymienić je mogą na wejściówki na nadchodzące koncerty rapera. Taka możliwość rusza 14 października o godzinie 10:00. Posiadacze biletów na “romantyczną” trasę otrzymali maile ze szczegółami dotyczącymi wymiany.

Istnieje też oczywiście możliwość zakupu nowych biletów. Otwarta sprzedaż ruszy 18 października o godzinie 12:00. Dokładne informacje znajdziecie na psychorelations.pl, w aplikacji Going lub na stronach poszczególnych wydarzeń na Facebooku. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę koncertów, wraz z datami. Zapowiedziany został jeszcze jeden, wieńczący trasę, koncert, ale jak na razie niczego więcej o nim nie wiemy.

21.04.2022 – MCK Katowice
24.04.2022 – TAURON Arena Kraków
08.05.2022 – COS Torwar w Warszawie
12.05.2022 – Hala Stulecia Wrocław
15.05.2022 – MTP Poznań (Pawilon 3A)
21.05.2022 – Netto Arena Szczecin
27.05.2022 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

“To będzie ostatnia trasa jaką zagram jako Quebonafide”

“Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat”

Quebonafide

Tymi słowami Kuba Grabowski zapowiedział pożegnanie czołowej postaci dla ostatnich lat polskiego przemysłu muzycznego. Można się jedynie domyślać, co raper chciał nam przez to przekazać. Większość fanów spekuluje, że takie obwieszczenia zapowiadają po prostu zmianę artystycznego pseudonimu lub decyzję o występowaniu pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Spodziewać możemy się na pewno zmian. Jakich? Na tę odpowiedź musimy jeszcze chwilę poczekać.

Mateusz Trojnar

quebonafide psycho relations trasa

Sprawdźcie inne nasze aktualności!
Sprawdźcie inne teksty dotyczące Quebonafide!

followrap patronite

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*