Solar ukrywa się przed koronawirusem i nagrywa nowy materiał?

solar prima aprilis followrap

W dniu dzisiejszym szef SBM Label ogłosił swój nowy koncept-album. Tym razem zamknął się w studio położonym w klasztorze na Grenlandii i tam przygotowuje nowy projekt.

Czego możemy się spodziewać?

Solarowi ciężko odmówić umiejętności zwrócenia uwagi na swoje nadchodzące wydawnictwa. Nie byłby sobą, gdyby wydał po cichu album. Nasz informator, który wolał zostać anonimowy, powiedział nam, że ciężko zdradzić szczegóły dotyczący wydawnictwa, bo kontakt utrudnia brak wi-fi w klasztorze. Udało mu się jednak za pomocą niezawodnej poczty polskiej zdobyć kilka ciekawych informacji.

Tuzy amerykańskiej sceny będą wspierać Solara

Ten album ma być ukłonem zarówno do fanów brzmień lat 90tych, ale też młodego pokolenia, które śnieg widziało częściej w internecie, niż na żywo. O co chodzi?
Grenlandia nie została wybrana przypadkowo. Chłodny klimat tego rejonu ma uświadomić młodym słuchaczom, jak wygląda świat prawdziwego zimna. W ten sposób Solar chce manifestować walkę z efektem cieplarnianym. Płytę ma otwierać kawałek nagrany wspólnie z M.O.P., który ma być hołdem dla klasycznego kawałka Cold As Ice.

Klasztor to miejsce medytacji. Według informacji od naszego informatora, lider SBMu oczyszcza swój umysł od szukania nowych patentów na muzykę i chcę wrócić do swojej ukrytej natury. W tym celu wyciągnął większość środków z budżetu labelu na współpracę z Killah Priestem – raperem z legendarego Wu-Tang Clanu. Raper wesprze go nie tylko na mikrofonie, ale też duchowo.

Nie widziałeś prawdziwej zimy? Zamów album Solara.

Zima od kilku lat nas rozpieszcza. Dawno mogliśmy rzucać się śnieżkami, czy jeździć na sankach. Dla młodszych słuchaczy, którzy znają takie zabawy tylko z opowieści, Solar przygotował remix utworu rapera Saigon – It’s Cold. Ponoć Saigon tak zajarał się zwrotką Karola, że nie tylko nie wziął złotówki za ten występ, ale i dołożył mu nieco grosza, dzięki czemu mógł odkuć się za wydatek na zwrotkę Killah Priesta.

[Aktualizacja]

Nie wiemy co mamy o tym myśleć. Właśnie dostaliśmy informację, że ze względu na słoneczny wydźwięk swojej ksywki, Karol na potrzebę albumu zmienia ksywkę na Iglo. Otrzymaliśmy również preorder!
Do wersji preorderowej ma być dodany Bonus track nawiązujący do słynnego klasyka Vanilla Ice.

Preorder

Nowy album Iglo możesz zamówić w sklepie SBM Store.


Jeśli nie wierzysz w to, co czytasz – sprawdź datę publikacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.