suchy-majk pokazuję definicję “Flow”!

suchy-majk, czyli zawodnik, którego przedstawiliśmy ostatnio już po niespełna 10 dniach od premiery swojego pierwszego singla, prezentuje utwór “Flow”. Jest to kolejna zapowiedź debiutanckiego albumu “Sztuka Mówienia”. Gdański raper nie jest postacią zupełnie nową na scenie. Jego droga w podziemiu została doceniona przez MaxFloRec co pozwoliło dołączyć do mikołowskiej ekipy.

suchy-majk i jego definicja “Flow”

suchy-majk opisuje swój nowy utwór “Flow” jako numer nagrany z nutką ironii i coś zupełnie innego od jego dotychczasowej twórczości. Jego nawijka często jest oparta na realtalku i życiowych doświadczeniach, dlatego chciał zrobić coś nowego – zabawę muzyką i przede wszystkim jak głosi tytuł – nacisk jest położony na flow, które tutaj przyjmuje różne formy. Ten numer to odejście od dotychczasowych ram jego twórczości i jawi się jako eksperyment z kolorami w którym pełno jest pozytywnego vibe’u. Teledysk do utworu “Flow” został zrealizowany w gliwickim Fuzeum a jego autorem jest 7VDI tak jak przy poprzednim utworze “1993”.

Nowy singiel “Flow” to nietypowy utwór, który zaskakuje słuchaczy brzmieniem, zmianami tempa i stylem wokalu. Suchy, choć znany ze swojego twardego i życiowego przekazu, postawił tym razem na kolorową, pozytywną, pełną energii i dynamiki twórczość. Mimo tego artysta nie zaniedbał technicznej strony wersów, które utrzymują się na wysokim poziomie. W “Flow” można usłyszeć precyzyjne rymy i nietuzinkowe linijki, które w połączeniu z oryginalnym brzmieniem tworzą niepowtarzalny klimat. Produkcja utworu została dopracowana w najmniejszych detalach. Niemniej jednak nacisk jest tutaj położony przede wszystkim na zabawę. Ten utwór powinien lekko zrewidować łatkę braggowca jaką gdańskiemu raperowi zdążyli przylepić słuchacze. Szufladkowanie w rapie nie zawsze jest właściwe i “Flow” ciekawie przełamuje dotychczasowy mianownik suchego.

Poniżej powinna być reklama. Jeśli jest – super, dzięki! Jeśli jej nie widzisz, to albo post został niedawno opublikowany, albo masz aktywną blokadę reklam. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli wyłączysz dla nas Ad Blocka. Dodaj FollowRAP do wyjątków/białej listy. Nienawidzisz reklam? My też, ale będziemy wdzięczni za wsparcie – postaw nam kawę.

Album “SZTUKA MÓWIENIA” ma zawierać eksperymentalne, nowoczesne numery oraz klasyczne brzmienia, które będą charakterystyczne dla stylówki Suchego-Majka. Warto zauważyć, że wersja fizyczna krążka będzie się różnić od tej, która będzie dostępna w streamingu. Album nadal możecie zamówić na sklepie MaxFloRec. Wystarczy kliknąć poniższą grafikę:

Sprawdź również:

followrap buy coffee

Zobacz również:
⚠️ Nasz Fanpage na Facebooku

💿 Redakcyjne patronaty Albumów

🎥 Nasz kanał na YouTube

👥 Nasza grupa na Facebooku

📕 Posty z cyklu #KalendariumPolskiegoRapu

📷 Instagram FollowRap

☕ Podobało się? Postaw nam kawę na buycoffee.to.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.