Ashwagandha: “Hip-hop nas połączył, a nie murami dzielił” [WIDEO-WYWIAD]

ashwagandha wywiad

Ashwagandha to ekipa łącząca w swoich szeregach czwórkę kreatywnych, młodych ludzi, którzy zajmują się każdą z czterech sztuk podstawowych dla hip-hopu. Wpadliśmy do nich i pogadaliśmy o ich początkach, o filarach i wartościach hip-hopu, o tym, co wyróżnia ich na tle sceny oraz gdzie się widzą (lub nie widzą) w przyszłości.

Czym jest Ashwagandha?

O tej ekipie pisaliśmy już przy okazji publikacji pierwszego ich teledysku – “Jak Wu-Tang”. Od tamtej pory ekipa opublikowała już 6 utworów i 2 vlogi, które ukazywały ich działalność nieco zza kulis. W wywiadzie opowiedzieli nam między innymi o swoich początkach i wartościach, które połączyły ich w jedno.

“To było tak totalnie na jedną kartę (…). Myślę, że to co jest takim mega mocnym spoiwem, to jest taka niesamowita zajawa w tym wszystkim”

Freska

Zaczynając Ashwagandhowe przedsięwzięcie, przeprowadzili się do Krakowa, wynajęli lokal, w którym wcześniej mieścił się sklep mięsny, własnymi rękami przeobrazili go w studio i zaczęli tworzyć to, co od 3 miesięcy możemy oglądać na ich kanale.

Ashwagandha składa się z 4 osób: Panfresko (wokal, wersy), Turysta (wokal, wersy, muzyka, film), Freska (ściany i płótna), Q (taniec).

Zapraszamy do posłuchania i obejrzenia rozmowy!

Wywiad z Ashwagandhą

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.