“Mogę być częścią tej sceny, ale wolę ja rozpalać cały ogień” – rusina [FollowUnderground]

Klatka z klipu "ŚMIECI".

Rusina to kolejny młody i perspektywiczny raper, którego bierzemy pod lupę w naszej serii “FollowUnderground”. Chłopak z rocznika 02′ muzycznie zapowiada się naprawdę ekscytująco i coraz bardziej wychodzi poza ramy podziemia. Pytanie, czy to już odpowiedni moment, by wbić z buta w mainstream. W pierwszej kolejności musi wyrzucić śmieci…

Robię te dupy ze śmieci — robię te dupy na śmieciach
Jeśli chce osiągnąć coś — nie mogę dalej, bo utknę na śmieciach

– rusina w “ŚMIECI”
Poniżej powinna być reklama. Jeśli jest – super, dzięki! Jeśli jej nie widzisz, to albo post został niedawno opublikowany, albo masz aktywną blokadę reklam. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli wyłączysz dla nas Ad Blocka. Dodaj FollowRAP do wyjątków/białej listy. Nienawidzisz reklam? My też, ale będziemy wdzięczni za wsparcie – postaw nam kawę.

Dobra, luźna muza

Nie będę ukrywał, że poznałem jego twórczość dopiero przy premierze najnowszego numery pt. ŚMIECI. Podszedłem do tematu jak do typowej postaci z podziemia, której ksywki wcześniej nawet nie kojarzyłem, tzn. bez żadnych oczekiwań. Ktoś spropsował w Internecie, to z czystej ciekawości przesłuchałem, co ten gość ma do zaoferowania.

IKONA GOOGLE NEWS OBSERWUJ NAS NA GOOGLE NEWS!

I muszę całkiem szczerze przyznać, że od pierwszego odsłuchu bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Może nie jest to liryczny top, ale muzykalnie świetnie wpada w ucho. Słychać, że rusina ma dużą swobodę w tym co robi i czuje się najlepiej w takiej stylistyce utworów, w których główny nacisk kładzie na brzmienie. Pod względem vibe’u jest to zdecydowanie coś fajnego, co z automatu wywołuje uśmiech na twarzy.

Uważam, że tylko kwestią czasu jest to, aż rusina wpie*doli się z buta w mainstream. Wiem wiem, wielu powie, że lirycznie często ma niewiele do zaoferowania, ale uważam że to jeden z aspektów, nad którymi absolutnie idzie popracować, bo pod względem vibe’u to coś co siada mi absolutnie.

– Lil Konon

Wsparcie 🎥 learnhowtohustle/xawito

Plus, którym może pochwalić się rusina, to współpraca przy realizacji teledysków z “learnhowtuhustle/xawito”. Umówmy się, że gdy już na samym początku kariery masz wsparcie od tej strony, to możesz mieć tylko łatwiej. Zapewniasz sobie tym samym komfort, ponieważ możesz skupić się wyłącznie na swoim, czyli na robieniu ciekawej i odbiegającej od reszty muzyki. Jak na kanał, gdzie jest tylko ponad 7 tys. obserwujących, to klipy do kawałków rusina wyglądają naprawdę nieźle i co najważniejsze oddają klimat. A chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Nieoszlifowany diament

Nie gram ze sceną, bo scena nie zagra ze mną, bo
Jestem za świeży i wiem, że o mnie już mówią coś
Nie dam zrobić się pod chuja, bo jestem za mądry gość
Mają to na uwadze, to jest milionowy głos

– rusina w “KRESKÓWKA

Warto przypomnieć, że rusina jest dopiero na początku swojej drogi. Numer “HOST”, który ujrzał światło dzienne 2 miesiące temu, był pierwszym, który przekroczył próg 100 tys. wyświetleń na YouTube w jego muzycznym CV. A mimo to wokół tego chłopaka zrobił się niesamowity hype w ostatnim czasie. Trzeba kuć żelazo, póki gorące, ale przede wszystkim dalej się rozwijać, bo aktualnie mówimy o nieoszlifowanym diamencie, który ma tylko i aż ogromny potencjał. Jeżeli będzie kierował się radami, które kieruje sam do siebie w utworach, to może wyjść z tego interesujący gracz. Rusina, serio wyrzuć te śmieci, o których wspominałeś, bo to musi po prostu pójść szerzej.

followrap buy coffee

Sprawdzaj rusina na…

YouTube

Spotify

Instagram

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.