Medard – “Ciekawe czasy”, czyli rapowy komentarz do wojny covidian z foliarzami.

ciekawe czasy
Medard – Ciekawe Czasy

Medard w świeżo opublikowanym singlu rozwija swój komentarz pandemicznej rzeczywistości otwarty w #Hot16Challenge2. Kawałek “Ciekawe czasy” wyprodukował reprezentant JuNouMi – Bryndal.

“Ciekawe czasy” to pozbawiony refrenu, dość długi jak na warunki 2021 roku, trzyzwrotkowy numer w którym główny akcent położony został na treść. Utwór napisany w trakcie pierwszej fali pandemii odczekał swoje na dyskach, ale stawiane w nim pytania wydają się jedynie nabierać na sile. Utwór pełny jest ciekawych linii, które mogą, a nawet powinny skłonić do refleksji.
Oprócz tego – słuchaczom ceniącym techniczne barsy na pewno spodoba się nawarstwienie rymów zauważalne mocniej chociażby w trzeciej zwrotce “Ciekawych Czasów”.
Jak wiele opinii o tym tracku bym nie wygłosił – jedno jest pewne: warto poświęcić 3 minuty na to, aby sprawdzić obecną formę Medarda.

Produkcją utworu (a także nagraniem i mixem w Quality Studio) zajął się Bryndal, autor “Ile Trzeba Było Tęsknić Mixtape Vol.1” (nagrany w duecie z Eklektikiem) wydanego nakładem JuNouMi Records.
Track “Ciekawe Czasy” można sprawdzić w całości na oficjalnym kanale Medarda na YouTube.

Jeżeli zaciekawił was wyżej wymieniony utwór warto również wrócić do #Hot16challenge2 Medarda, w której również poruszony został temat pandemii:

Social media:
Medard na Facebooku i Instagramie

Zobacz również:
⚠️ Nasz Fanpage na Facebooku

💿 Redakcyjne patronaty Albumów

🎥 Nasz kanał na YouTube

👥 Nasza grupa na Facebooku

📕 Posty z cyklu #KalendariumPolskiegoRapu

📷 Instagram FollowRap

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.