808bros, czyli LOAA x Gedz

bros

LOAA, a właściwie Dominik Gomez to warszawki producent muzyczny. Skojarzyć go można po beatach do utworów “AHA” Otsochodzi lub “Tatuaże z Henny” od Guziora i ReTo. Z kolei Gedz to malborski raper i producent z rocznika ’90, działający od roku 2003.

Wspólna praca Gedza i LOAA przy albumie “247365” zaowocowała dłuższą znajomością, w efekcie czego powstał duet producencki 808bros. Jako zespół mają na koncie współpracę z Kizo, Okim, Jodą, a także Dwoma Sławami. Poza tym odpowiedzialni są za beat do #Hot16Challenge2 WacToja.

Wczoraj na facebookowym profilu Gedziuli pojawił się post na temat współpracy z Dominikiem. Podkreślił pozytywne stosunki między nimi oraz stwierdził, że “dojrzeli do tego by wypuścić wspólny album, na którym warunków nie dyktują wokale“. Oznacza to, że w przeciwieństwie do większości płyt w muzycznym świecie, wokal nie będzie główną warstwą krążka lub nie będzie go wcale. Dostaliśmy również informację, że w przyszłym tygodniu wszystkie sprawy związane z płytą 808bros zostaną sfinalizowane.

Cieszę się, że panowie podjęli konkretne kroki i jesteśmy milimetry od producenckiej płyty roku. A Wy jak się na to zapatrujecie?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.