Bober w QueQuality! Pierwszy klip z drugiego albumu.

bober okładka
bober poradnik sukcesu

W czwartym OneTake’u, będącym równocześnie dissem na Barto’cuta, Bober nawija, że Quebo należy do grona osób, które dawały mu propsy za freestyle. Okazuje się, że także twórczość studyjna rapera z Bielsko-Białej przypadła założycielowi QueQuality do gustu. Właśnie na kanale wytwórni pojawił się pierwszy klip z jego nowej płyty, która zostanie wydana nakładem tego labelu.

Bober i jego “Poradnik Sukcesu”

Pierwsza płyta Bobera – “Narcyz” – przyjęła się bardzo dobrze. Recenzję tego albumu mogliście przeczytać na naszej stronie. Dziś dostaliśmy pierwszy zwiastun jego drugiego krążka, w postaci teledysku do singla “Poradnik Sukcesu“. Patryk przyzwyczaił nas do charakterystycznego, ironicznego podejścia i obśmiewania rzeczywistości. Właśnie to, powiązane techniczną nawijką i dobrym tekstem, dostaliśmy w nowym singlu. Bober prowadzi tam narrację, która bardzo dobrze współgra z klipem – wymienia kolejne “niezbędne” elementy do zrobienia kariery przez rapera. Wszystkie o czym opowiada widzimy na ekranie… No, w pewnym sensie.

Najnowszy nabytek QueQuality!

Wraz z premierą teledysku, ogłoszone zostało także dołączenie Bobera do QueQuality, a przynajmniej, że jego następna płyta (zapowiedziana na jesień tego roku) zostanie w tej wytwórni wydana. Prawdopodobnie podpisali kontrakt właśnie na jedno wydawnictwo, a od przebiegu tej współpracy zależeć będzie ewentualne jej przedłużenie. Teledysk jest do obejrzenia poniżej, a ciekawostką jest, że możemy w nim spotkać w jednej scenie… Quebonafide we własnej osobie!


Sprawdź inne nasze aktualności!

1 Trackback / Pingback

  1. Z ironią za pan brat - Bober. (FENOMENalnie!) - FollowRAP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*