Brain Dead Familia uchyla rąbek tajemnicy

n
Brain Dead Familia to założona w 2014 wytwórnia dobrze nam znanego Słonia. Zrzesza wiele mrocznych talentów m.in. Floral Bugsa, Opała czy Matiego Ważnego. Dzisiaj szeregi BDF zasilił zagadkowy zawodnik – KODEIN.

Pierwsze sugestie dostaliśmy już kilka dni temu, kiedy na facebookowym profilu Opała pojawił się odnośnik do tajemniczej strony o nazwie KODEIN. Niezbyt lubiany dzień tygodnia został urozmaicony trackiem nowego podopiecznego Słonia. Debiutancki utwór KODEINa miał premierę dzisiaj o godzinie 16:00 na kanale wytwórni. Raper pozostaje dla nas jednym wielkim znakiem zapytania, ale najważniejszy aspekt został już przedstawiony – dobre i mocne brzmienie. Miejmy nadzieję, że artysta da się lepiej poznać już niedługo przy kolejnych ruchach. Warto zaznaczyć też, że publikowane kody QR prowadzą do pewnej odpowiedzi, co zasugerował KODEIN na swoim instastory.

Przyznam, że członków Brain Dead Familii i tego klimatu rapu słucham sporadycznie, mimo wszystko jestem pewna, że to dobre posunięcie ze strony Słonia. Komentarze na temat najnowszego artysty w wytwórni są bardzo zróżnicowane, jedni jeszcze przed premierą wierzyli w moc KODEINa, z kolei drudzy mocno negują najnowszego członka i jego utwór “Blade”. Pojawiły się również porównania do amerykańskiego rapera Ghostmane’a. Rzeczywiście można doszukiwać się zbieżności między obydwoma twórcami, ale nie zapominajmy, że w muzyce nawet mocno odstających od siebie stylami lub gatunkami wykonawców znajdą się podobieństwa. Zachęcam Was do wyrażenia swojej opinii, mile widziane są obszerniejsze wypowiedzi.


KODEIN na FB

KODEIN NA IG

Sprawdź resztę aktualności!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.