Co można robić o 6:45? Podcast Lil Konon x Maqoo

12 lutego światło dzienne ujrzał premierowy odcinek podcastu pt. LIL KONON o 6:45. Twórca jednego z największych fanpage’ów okołorapowych na polskim Facebooku, czyli dobrze wszystkim znany i szanowany w środowisku hip-hopowym Lil Konon, połączył siły z tzw. Maqoo. Ten z kolei na co dzień tworzy treści na swoim własnym kanale na YouTube o nazwie “6:45 by Maqoo“. Możecie go kojarzyć m.in. z popularnej serii “TO CZY TO”, która regularnie ukazuje się ze znanymi osobowościami, głównie z rapowej sceny.

Sprawdź pierwszy odcinek serii

Nie będę ukrywał, że szanuję pracę obu Panów i śledzę ich poczynania w Internecie nie od wczoraj. Wiadomość o ich wspólnym “dziele”, jakim jest podcast, sprawił szeroki uśmiech na mojej twarzy. Zwłaszcza gdy dowiedziałem się, wokół jakiej tematyki będą krążyć ich rozmowy. W podtytule na Spotify możemy wyczytać, że będzie to podcast o rapie, grach i popkulturze. Jakby jeszcze wtrącono tu dawkę sportu (chociaż on również przewinął się w drugiej rozmowie), to chłopaki wyczerpaliby moje główne zainteresowania. Tylko wiadomo, co za dużo to nie zdrowo. Z tego też jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany, a i Wy powinniście.

“MATA i SZCZYL na gali EMPIKU, patch do Cyberpunka i nowy HORIZON!”, czyli druga rozmowa Lil Konona z Maqoo

Póki co ich wspólne rozmowy znajdziecie wyłącznie na Spotify, ale wyczytałem, że jest też szansa, by w niedalekiej przyszłości pojawiały się wraz z video na YouTube. Jako fan podcastów serdecznie zachęcam, byście zajrzeli w wolnej chwili posłuchać, co Konon i Maqoo mają fajnego do powiedzenia. Już w drugim odcinku słychać, że Panowie złapali wspólny język i zdecydowanie lepiej im to idzie. Swojska i luźna, ale przy tym miła dla ucha rozmowa, którą możecie posłuchać rano przed pracą, w trasie autem, podczas treningu lub kiedykolwiek chcecie. I mimo że nie jestem rannym ptaszkiem, by słuchać jej o 6:45 (lub o 6:00, bo Spotify wymaga pełnej godziny publikacji), to nie przeszkadzało mi, gdy odpalałem sobie ich rozmowę nawet wieczorem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.