Ruszył profil FollowRap w serwisie Patronite!

patronite

29 maja 2021 roku to dość ważna data w historii naszej działalności pod szyldem FollowRap. Dziś uruchamiamy możliwość wsparcia nas w serwisie Patronite!

Profil FollowRap na Patronite

Patronite, jeśli komuś trzeba przybliżyć działanie tej strony, jest to miejsce, w którym różnego rodzaju twórcy, organizacje, projekty mogą wygodnie zorganizować zbiórkę środków finansowych na swoją działalność, oferując w zamian różnego rodzaju formy podziękowania.

Ustalone przez nas progi miesięcznego wsparcia to 5 i 15 złotych. Nasi patroni uzyskają dostęp do, stworzonej na tę okazję, grupy na Messengerze (z czasem być może przerodzi się ona w Discorda, w zależności od opinii i liczby patronów), gdzie będziemy mogli porozmawiać sobie o rapie, ale i nie tylko. Wśród patronów rozdawać będziemy też w przyszłości płyty i będą oni mieli realny wpływ na działalność FollowRap, np. sugerując nam tematy do podjęcia.

Dlaczego Patronite?

Bo niezależność i rozwój kosztują. FollowRap tworzy zróżnicowana grupa zajawkowiczów, a na działalności strony nie zarabiamy (poza groszami z reklam od Google). Utrzymanie serwisu kosztuje, a zbiórka na Patronite pozwoli nam zaoszczędzić te środki i przeznaczyć je na inne cele. Jakie?

Na początku 2020 roku odpaliliśmy serwis WWW, a w 2021 roku ruszamy także z działalnością na naszym kanale na YouTube. Chcemy, aby dostarczone wam materiały były w jak najwyższej jakości, a jak wiadomo, mikrofony, kamery i inne podobne urządzenia też trochę kosztują. Nie uciekamy od dokładania do projektu FollowRap z własnych kieszeni, ale wsparcie ze strony patronów z pewnością przyspieszy proces naszego rozwoju.

Ostatnio wystartowaliśmy z pierwszym formatem podcastowym, którego pilotażowy odcinek możecie odsłuchać poniżej.

Jak nas wesprzeć?

Wszystkie informacje znajdziecie na naszym profilu na Patronite. Tam też dokładniej przeczytacie o naszych celach, planach i propozycjach progów wsparcia. Zapraszamy do zapoznania się z tym co tam rozpisaliśmy i uczciwie prosimy o wsparcie.

Obiecujemy nie zawieść i wciąż działać zgodnie z założeniami FollowRap, za które wiemy, że wielu z was nas szanuje i śledzi!

Redakcja FollowRap

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.