Ero JWP i Głowa PMM tworzą projekt „Alfabet”

Ero JWP i Głowa PMM

Warszawa i Szczecin łączą siły. Ero JWP i Głowa PMM postanowili stworzyć wspólny projekt pod nazwą „Alfabet”.

Głowa PMM i Ero JWP
Źródło: Blenderrap.pl

„ABCD”, czyli pierwsze litery alfabetu

Krążek, jaki powstał w ramach tego projektu, nosi nazwę „ABCD”. Jego premiera będzie miała miejsce 19.03.2021 roku. Album w całości wyprodukował szczeciński producent Remazz. Na albumie znajdzie się 10 premierowych kawałków, do których cegiełkę w postaci scratchingu dołożyli DJ Twister i DJ Falcon.

Na płycie będzie dominować brudny klimat lat 90. Z kolei sami artyści postawili w swojej nawijce na bezkompromisowe i bezczelne teksty.

ABCD Projekt Alfabet Okładka

Ero JWP x Głowa PMM – „Przyszliśmy wyjaśnić”

Pierwszy numer zapowiadający projekt Alfabet, który wspólnie nagrali Ero JWP i Głowa PMM, wyszedł 10.02.2021. Jego tytuł to „Przyszliśmy wyjaśnić”. Numer możecie przesłuchać na platformie YouTube. W tym utworze artyści pragną wyjaśnić nam, jak wygląda dzisiejsza rzeczywistość oraz kim oni sami są na scenie.

Projekt „Alfabet” to więcej niż jedna płyta?

Jak możemy przeczytać w opisie płyty na stronie, na której można zamówić preorder, „raperzy prezentują swój pierwszy album”. Czyżby to oznacza, że w ramach tego projektu powstanie więcej muzycznego materiału? Czy dalsze litery alfabetu będą tytułami kolejnych krążków? A może ten projekt będzie składać się tylko z jednego cd’ka? O tym przekonamy się w przyszłości.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.