Koro wersja demo i Koro “Wersja demon”!

koro wersja demon

Dostaliśmy właśnie drugi singiel z teledyskiem, który promuje objęty naszym patronatem medialnym, debiutancki album Koro – “Pierwszy wolny”. W kawałku “Wersja demon” gościnnie udzielił się Filipek.

Koro wersja demon

Tytuł wspólnego kawałka raperów, wywodzących się ze środowiska freestylowego, nawiązuje oczywiście do ich bitwy z 2019 roku. Starcie to było prawdziwym “instant classic”, zdecydowanie była to jedna z najlepszych walk tamtego roku. Koro i Filipek stanęli wówczas naprzeciw siebie w finale Bitwy o Kostrzyn, a wersy Koro zapisały się w historii freestylu i wielokrotnie później do nich nawiązywano.

“Ja to nowy Filipek? Nie, [Filipek] to Koro wersja demo! / Koro wersja demo i Koro wersja demon!”

Red Bull i capoeira

Autorem klipu do “Wersji demon” jest oczywiście MZ Videos, który odpowiada w tym zakresie za całą płytę. W teledysku, między standardowymi ujęciami i na raperów i ich otoczenie, obejrzeć możemy solidny pojazd Red Bulla, a także pokaz capoeiry – pochodzącej z Brazylii dyscypliny, łączącej elementy walki, akrobatyki i tańca. Sam Koro od kilku lat trenuje właśnie tę sztukę walki.

Za podkład do “Wersji demon” odpowiada Sarnula, a mixem i masteringiem zajął się Zbylu.

Koro wersja preo(rder)

Przypominamy, że cały czas, na stronie marki YoungWear, zamawiać można preorder debiutanckiego albumu Koro – “Pierwszy wolny”. Z tej okazji, przygotowano też specjalny merch, rzućcie więc okiem na bluzy i koszulki! Premiera płyty przewidziana jest na 3 czerwca.

Mateusz Trojnar


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.