Miętha w czerwcu za”Szum”i nam w głowach!

skip awgs
duet miętha
fot. kadovsky (zdjęcie z oficjalnego fanpage’a artystów)

Duet Miętha oraz ich wytwórnia (Asfalt Records) opublikowali dziś pierwsze informacje na temat ich nowego projektu. Premiera minialbumu “Szum” zaplanowana jest na 5 czerwca.


Czym jest Miętha?

W skład zespołu wchodzi dwójka utalentowanych artystów – raper/wokalista Skip i producent AWGS. Gdy się poznali, od razu złapali wspólny, muzyczny język. W ciągu kilku miesięcy nagrali projekt, który zaprezentowali Asfaltowi jako demo. Tytus długo się nie zastanawiał i wkrótce, jako Miętha, zostali członkami jego wytwórni.

Debiutowali albumem “Audioportret“, który przypadł do gustu dotychczasowym słuchaczom Skipa, ale też przyciągnął wiele nowych fanów jego talentu. Współpraca z AWGSem okazała się dla niego bardzo dobrym ruchem, bo idealnie odnajduje się na jego podkładach. Przez wielu, ich zeszłoroczna premiera uznawana jest za najlepszy debiutancki materiał w 2019 roku.

O nowym materiale

Świeżo zapowiedziany projekt nosił będzie tytuł “Szum” i jest efektem płodnej pracy artystów, także podczas izolacji związanej z pandemią. Minialbum pojawi się 5 czerwca na platformach streamingowych i kanale “Mięthaverse“. W jego skład wejdzie 7 utworów, w tym “Maski“, których mogliśmy posłuchać już od końca marca.

Asfalt zapowiedział też limitowane, wyjątkowe wydanie fizyczne EPki. Za oprawę graficzną nowego materiału Mięthy odpowiada Luiza Augustyn i to jej zawdzięczamy też stylowy projekt okładki:

miętha szum okładka

Sprawdź inne nasze aktualności!
Sprawdź inne teksty tego autora.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.