Strefa Jelenia powraca tego lata!

strefa jelenia

Tego lata powraca warszawska Strefa Jelenia, w której co weekend bawić się można przy rapowych koncertach, ale i nie tylko.

Czym jest Strefa Jelenia?

Strefa Jelenia to plenerowa miejscówka na prawym brzegu Wisły, przy Wale Miedzeszyńskim 379. Najprościej opisać to jako imprezowo-koncertową przestrzeń, organizowaną pod patronatem marki Jägermeister.

Strefa otwarta będzie w każdy piątek i sobotę lata.

strefa jelenia
fot. materiały prasowe

Kto wystąpi w Strefie Jelenia?

Koncertowy sezon w Strefie Jelenia zainauguruje TEDE, który podczas swojego występu skupić ma się na przeszłości, a konkretniej – na przypomnieniu swojego debiutanckiego “S.P.O.R.T.”. Otwierającą imprezę zaplanowano na 11 czerwca.

TEDE to tylko początek. W line-upie znajdziemy sporo rozpoznawalnych i ciekawych ksywek. Jeszcze w czerwcu posłuchać będzie można Miłego ATZ, CatchUpa czy Rau Performance.

Następnie, w lipcu wystąpią – między innymi – Małpa, Szczyl czy duet Miętha. W Strefie Jelenia pojawią w tym miesiącu się też bracia Kacperczyk, Tuzza czy Oliwka Brazil.

W ostatnim miesiącu wakacyjnego sezonu wybrzmią “dźwięki klasyki”, bo na scenie Strefy Jelenia zobaczymy donGURALesko, Avi x Louis Villain czy też Kaza Bałagane. 20 sierpnia, tegoroczny cykl koncertów domknie Oki.

strefa jelenia
fot. materiały prasowe

Warty uwagi jest 23 lipca. Wtedy odbędzie się specjalny event “BEFORE SBM FFESTIVAL”. Sanowić będzie rozgrzewkę przed faktycznym SBM Festivalem, zaplanowanym na miesiąc później.

Nie tylko koncerty!

Poza koncertami, w Strefie Jelenia odbywać się będą występy DJskie, a będzie też co zjeść i wypić (patrz: główny sponsor strefy).

Bilety na koncerty nabyć można w Going. Poniżej prezentujemy pełen line-up.

strefa jelenia lineup

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.