Natłok dzisiejszych premier? Śpieszymy z pomocą!

wszyscy razem

Raperzy tej nocy nie próżnowali. Równocześnie dostaliśmy sporo nowych premier płytowych do odsłuchania w serwisach streamingowych. Zebraliśmy je dla was w jednym miejscu!

Taco Hemingway – “Jarmark”

Najgłośniejszą premierą dzisiejszego dnia jest oczywiście niespodziewana premiera pierwszego z dwóch zapowiedzianych przez Taco albumów – “Jarmarku”. Do posłuchania nie tylko na Spotify czy innych serwisach streamingowych, ale też na Youtube!

White 2115 – “Rockstar: Do zachodu słońca”

White przyzwyczaił do tego, że jego kawałki definiują wakacyjne wyjazdy młodych ludzi – tego typu utwory znajdziecie właśnie na nowym albumie, choć pojawia się też kilka wyjątków. Do posłuchania na Spotify i innych serwisach streamingowych. W momencie pisania artykułu regularnie na kanał SBM Label wlatują utwory z tego właśnie albumu, playlista będzie więc niedługo uzupełniona.

VBS – “Orange Shower”

Choć Wiktor jest wciąż bardzo młodym raperem, to jego obecność na scenie trwa już wyjątkowo długo. W zeszłym roku wspólnie z Przyłucem wydali album “Stowarzyszenie Umarłych Raperów”, którego recenzję mogliście u nas przeczytać. Dziś premierę ma “Orange Shower”, który promowały single z głośnymi gościnkami Deysa, Trill Pema i Bonsona. Album do posłuchania na Spotify i innych serwisach streamingowych. Pojawienie się go na kanale QueQuality na Youtube to jedynie kwestia czasu.

Kartky – “Outside of Society”

Co prawda, tylko trzech utworów z tej płyty nie usłyszeliśmy wcześniej jako singli, ale to na dzisiaj przypada oficjalna premiera całości albumu Kartkyego. Do posłuchania oczywiście na YouTube oraz na Spotify i innych serwisach streamingowych.

Poza polskimi raperami swoje albumy wypuścili też dzisiaj Jaden Smith, Dua Lipa czy Katy Perry, więc cały przemysł muzyczny upodobał sobie najwyraźniej dzisiejszą datę. Zachęcamy do sprawdzania albumów i dzielenia się wrażeniami. Nasze recenzje wymienionych wyżej płyt (oczywiście tych polskich) przeczytacie już niedługo na stronie!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.