Historia zatoczyła koło – wielki powrót duetu Shellerini x Szpaaq!

Shellerini Szpaaq ° prod

Pamiętacie Projekt Własny Styl? Ich wydany w 2004 roku album “PDG Rapertuar” ma status absolutnego klasyka poznańskiej, ale i polskiej sceny rapu. Po 17 latach od premiery tamtego krążka Shellerini i Szpaaq ponownie spotkali się w studiu, czego efektem jest EP “Kodakrom”.

Shellerini x Szpaaq - Kodakrom, okładka

O pełne 360 stopni…

Pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo Shelleriniego i Szpaaq’a jest “360°”. Raperzy wracają w nim do przeszłości, nie tylko odświeżając stary duet, ale też w treści swoich zwrotek. Klimat buduje też czarno-biały teledysk, za którego produkcję odpowiada Szerszeń. Podkład w tym kawałku to dzieło Lenzyego, a w refrenie słyszymy scratche autorstwa DJa Kostka. Teledysk obejrzycie na GawroszTV, a “360°” posłuchacie także w serwisach streamingowych.

“Wróciłem żeby frajerków nadziewać na bagnet”

Szpaaq

Shellerini x Szpaaq – “Kodakrom”

Tytuł EPki odwołuje się do nieprodukowanej już kliszy fotograficznej Kodakchrome, która przez wiele lat była ulubionym filmem profesjonalnych fotografów. “Kodakrom” to 6 premierowych utworów na bitach Cehy, Lenzyego, Miksera oraz Młodego. Premiera płyty zapowiedziana jest na 30 kwietnia, a więcej szczegółów, dotyczących np. listy utworów i gości, poznamy niebawem.

Mateusz Trojnar


Sprawdź inne nasze aktualności!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.