Polish Hip-Hop Festival – wkrótce pierwsze ogłoszenie artystów!

plhhf tło
Polish Hip-Hop Festiwal tło
Fot. https://www.facebook.com/events/957585624612658/

W związku z panującą sytuacją, wiele wydarzeń masowych, jak np. festiwale, musi zostać odwołane. Organizatorzy Polish Hip-Hop Festival mimo wszystko pracują nad przygotowaniem VIII edycji – czas pokaże jak rozwinie się pandemia. Na razie kontynuują swoje działania, a już w czwartek (26.03.2020) poznamy pierwsze ksywki artystów, którzy wystąpią w Płocku.

Czym jest Polish Hip-Hop Festival?

Jest to głośne wydarzenie, więc raczej nie jest obce większości naszych czytelników. Dla tych jednak, których w jakiś sposób ominęły wieści o poprzednich edycjach – krótkie objaśnienie. PHHF to organizowany od 2013 roku festiwal, aspirujący do miana największej tego typu imprezy w Polsce. Bynajmniej nie są to aspiracje puste i bezpodstawne, bo prawdopodobnie nie byłoby błędem stwierdzenie, że właśnie PHHF dzierży to miano. Do tej pory na scenie w Płocku wystąpili już m. in. Tede, Deys, Bisz, O.S.T.R., Dwa Sławy, Bonson, Kękę, Tymek, Solar, Eldo, Kaliber 44, Quebonafide… I tak mógłbym wymieniać w nieskończoność, łatwiej byłoby wypisać mainstreamowych raperów, którzy się tam nie pojawili. Pełną listę, z podziałem na poszczególne edycje, znajdziecie na plhhfestival.pl. Mają rozmach!

Kto wystąpi w tym roku?

Na to pytanie oczywiście nie znamy jeszcze odpowiedzi, ale pierwsze karty zostaną odsłonięte już w ten czwartek. Dodatkowo, organizatorzy zabawili się z obserwującymi ich fanpage, wrzucając GIFa, na którym pojawiają się sylwetki artystów. Jeśli więc macie czujne oko i potraficie rozpoznać kto został tam przedstawiony, poznacie niektóre ksywki już wcześniej! Równo z ogłoszeniami startuje też sprzedaż biletów. Festiwal zaplanowany jest na dni 6-8.08.2020.

Kogo udało wam się rozpoznać?


Sprawdź inne aktualności!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*