Rap kontra koronawirus

screen ze strony goingapp
Obecny czas jest trudny dla każdego. Znaleźliśmy się w nowej sytuacji, kiedy całe nasze życie ogranicza się do czterech ścian, a służby postawione są na głowie. Jedni starają się pomóc, jak tylko mogą, a drudzy sami tej pomocy potrzebują. Z kolei jeszcze inni urozmaicają nam domową “odsiadkę”.

Tymek ze specjalną epką

Twórca jednych z najpopularniejszych w ostatnim czasie piosenek postanowił wydać EP składającą się z 5 utworów. Cały dochód ze sprzedaży fizycznej płyty zostanie przekazany na polskie szpitale, które potrzebują teraz szczególnego wsparcia.

#biletwsparcia

Przez odwołane imprezy wszystkie kluby i agencje koncertowe nie mają pieniędzy na utrzymanie się. Na stronie Goingapp.pl macie możliwość zakupienia cegiełki o wartości 10 zł dla danej instytucji. Każdy bilet wsparcia przynosi korzyść również dla was. Akcja została zapoczątkowana przez agencję SOLD OUT, która od kilku lat organizuje koncerty SBM Label. SOLD OUT w zamian za każdy bilet wsparcia oferuje nam 15% zniżki w sklepie SBM Store.

Więcej na ten temat znajdziecie w artykule Roberta “Fevowego” Połomskiego TUTAJ

Daj to głośniej! – charytatywny konkurs

Kolektyw Bump’12 wpadł na pomysł zorganizowania akcji charytatywnej, z której cały dochód zostanie przekazany na wsparcie służby zdrowia. Pomoc jest dziecinnie prosta, a dzięki niej możecie przygarnąć fanty od kolektywu i z prywatnej kolekcji Łukasza Rawskiego – menadżera Hashashins. Wystarczy wpłacić minimum 20 zł i w sposób kreatywny odpowiedzieć na pytanie.

Szczegóły i możliwość wpłaty znajdziecie pod tym LINKIEM

Webinarium – Rap a Internet

Uniwersytet SWPS 15 kwietnia o godzinie 19:00 organizuje wykład online, którego gościem będzie znany nam dobrze Solar. Opowie on m.in. o trudnościach związanych z branżą muzyczną i o wpływie internetu na rynek muzyczny.

Zapisy i więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Koncerty video

Artyści byli zmuszeni do odwołania wszystkich swoich koncertów przez obecny stan rzeczy. Część z nich poradziła sobie w inny sposób dzięki możliwościom technologii. Zobaczcie występy TEDE i składu Hemp Gru.

“Prawy do lewego zostań w domu kolego”

Mata poinformował na swoim facebookowym profilu o tymczasowym zdjęciu z platform YouTube i Spotify dwóch piosenek “Schodki” oraz “Prawy do Lewego”. Michałowi nie spodobało się zachowanie jego fanów. Dostawał filmiki z pleneru podczas słuchania wyżej wymienionych piosenek, a część słuchaczy komentowała decyzję miasta o zamknięciu “schodków” refrenem rapera.


Sprawdź resztę aktualności!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.