ReTo opuszcza szeregi NewBadLabel!

n

Chwilę temu na instagramowym profilu rapera pojawił się dość obszerny post, w którym Igor przedstawił wszystkie zmiany na swojej muzycznej drodze. Dowiadujemy się, że postanowił on opuścić swój macierzysty label, jednak z zamiarem kontynuacji współpracy w innej formie. Już niedługo możemy spodziewać się garści informacji o najnowszej kolekcji Blind Wear.

Od tego momentu wszystkie muzyczne ruchy ReTo pojawiać się będą spod szyldu DzikaKorea. Już od północy na streamingach pojawi się pierwszy singiel pod tytułem “Billy Kid”, natomiast klip będzie dostępny od 14 na kanale DzikaKorea.

View this post on Instagram

Cześć wszystkim. 👋🏻 Chwile mnie tu nie było, a przynajmniej nie z taką częstotliwością jak wcześniej. Chyba było mi to potrzebne, choćby po to żeby przewietrzyć głowę i ogarnąć parę kwestii z życia prywatnego, które w pewnym okresie mocno zaniedbałem na rzecz twórczości. Na pewno zagłębię się w ten temat nieco mocniej ale pozwólcie, że może nie teraz i tu, w tym poście a między wierszami w nadchodzących, nowych numerach ode mnie. W międzyczasie pożegnałem się z moją macierzystą wytwórnią, jednak nie wietrzcie w tym żadnych spisków – po prostu, naturalna kolej rzeczy. Doszło do tego w jak najbardziej koleżeńskich stosunkach z zamiarem kontynuowania współpracy jednak już w odmienionej formie. Chociażby właśnie razem z NBL jesteśmy na etapie finalizowania prac nad nową kolekcją Blind Wear, ale o tym więcej niedługo. Wiele razem osiągnęliśmy i zawsze będę za to bardzo wdzięczny. Przyszedł jednak moment na mojej drodze i w mojej twórczości, w którym stwierdziłem że potrzebuje zmian, dużego kroku w przód, czegoś co pozwoli mi pokazać że stać mnie na więcej – zarówno moim odbiorcom jak i samemu sobie. Stąd pomysł by się usamodzielnić i pójść na swoje. Od tej pory znajdziecie mnie pod szyldem brandu DzikaKorea, gdzie będziecie mogli śledzić moje dalsze poczynania, te muzyczne i niemuzyczne. Duże rzeczy przed nami. Pierwszy singiel pt. "Billy Kid" już o północy na streamach. Na stories znajdziecie link do opcji pre-save. Premiera teledysku na moim kanale YT ReTo DzikaKorea już jutro o 14:00. Do usłyszenia, R.

A post shared by billy (@reto_synku) on

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.