Świeże materiały, czyli JWP/BC, Golin i duet producencki

Okładka płyty koledzy grup JWP i BC
Okładka płyty koledzy grup JWP i BC

JWP/BC – Koledzy

Pierwsze informacje o materiale dostaliśmy już kilka dni temu. Dowiedzieliśmy się wtedy, że płyta będzie nosiła tytuł “Koledzy“, a mixem zajął się nikt inny jak FALCON1. Dzisiaj wraz ze startem preorderu, obiecano nam, że producent urozmaicił płytę licznymi skitami oraz skreczami. Planowana data premiery to 29 maja 2020. Do kupienia poza samym albumem jest 7 zestawów. W pełnym zestawie preorderowym znajduje się:

  • CD “Koledzy”
  • Kaseta “Koledzy”
  • Brązowa lub niebieska bluza z obustronnym nadrukiem
  • Spray w kolorze różowym firmy LOOP
  • Marker Dripper w kolorze różowym firmy DOPE

Preorder zamówicie TUTAJ

Okładka płyty rapera Golin pod tytułem "Ogrody Drzewek Bonsai"
Okłada zaprojektowana przez Zero7

Golin – Ogrody Drzewek Bonsai

O płycie było wiadomo już kilka miesięcy temu, jednak bez większych szczegółów. Artysta stopniowo odkrywał karty przed słuchaczami. Gościnnie na albumie pojawili się między innymi: Igrekzet, Oxon oraz AdMa. Produkcją zajął się w większości Szpalowsky. Każdy materiał Golina zawiera przynajmniej jeden utwór, który porusza istotny temat. Na “Ogrodach” taką funkcję pełni “Na Drodze w Chinach” z udziałem Igrekzet’a. Jest to opowieść o drodze, jaką przechodzi coraz więcej ludzi – depresji.

Zachęcam do przesłuchania najnowszego singla

Preorder zamówicie TUTAJ

FAVST x Gibbs – HAMPLE

Dzisiaj na grupie QueQuality.crew pojawiła się okładka oraz tytuł najnowszego singla jako zapowiedź płyty FAVST’a i Gibbs’a o roboczym tytule “HAMPLE“. FAVST znany jest głównie ze współpracy z Kartky’m, natomiast Gibbs z duetu z Kali’m. Album dedykowany jest miłośnikom motoryzacji. Pierwszy singiel wyszedł niespodziewanie z gościnnym udziałem Kiełasa – członka ekipy LSO.


Sprawdź resztę aktualności!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.