Szpaku dotrzymuje obietnicy – wypuszcza diss w stronę White Widow!

Szpaku odpowiada na diss Maciasa i podkręca stawkę wypuszczając diss w kierunku całości White Widow.

Po imponującym finale koncertu w Katowicach, Szpaku dotrzymuje obietnicy i reaguje na wcześniejszy diss od Maciasa. Na kanale Gugu dostępny jest diss Szpaka. Tym razem skierowany jest nie tylko do Maciasa, ale także całej grupy White Widow.

Chronologia beefu Szpaku vs. White Widow

followrap buy coffee

Chronologia beefu rozpoczęła się od kawałka “Garfield”, gdzie Szpaku ostro skrytykował Maciasa i Barego. Wersy typu “Zjebał się Macias i Bary na story, ale usunęli to szybciej niż wpadł im do głowy ten chujowy pomysł, po co takie podchody?” podgrzały atmosferę. W odpowiedzi Macias stworzył diss “Lista Życzeń”, wywołując kolejne napięcie. Szpaku jednak postanowił być łaskawy. Zaoferował drugą szansę Maciasowi: “Macias weź 2 głębokie wdechy, usuń z internetu to co nagrałeś i udam, że nigdy tego nie słyszałem. Masz w prezencie drugą szansę – nie zmarnuj jej proszę tylko wykorzystaj póki nie wróciłem do domu z koncertu finałowego na ponad 4k ludzi.”

Do konfliktu włączył się również Filipek, co zaowocowało szybką odpowiedzią od Maciasa.

Szpaku diss White Widow

Zaskakująco Filipek pojawił się na koncercie Szpaka, stanowiąc niespodziankę i kolejny cios w stronę Maciasa. Chronologię zamyka publikacja “Válasz a diss-re”, gdzie Szpaku nie oszczędza słów na ocenę zachowań łódzkiej grupy, punktując je krok po kroku.

Szpaku – diss White Widow – czy będzie kontynuacja?

Pytanie o ewentualną kontynuację beefu pozostaje otwarte, gdyż dynamika zdarzeń sugeruje, że saga ta może jeszcze trwać. Warto zauważyć, że raperzy wykazują się umiejętnością rozwiązywania konfliktów w sposób bardziej konstruktywny niż jedynie strzelanie w Story zza klawiatury.

Zobacz również:
⚠️ Nasz Fanpage na Facebooku

💿 Redakcyjne patronaty Albumów

🎥 Nasz kanał na YouTube

👥 Nasza grupa na Facebooku

📕 Posty z cyklu #KalendariumPolskiegoRapu

📷 Instagram FollowRap

☕ Podobało się? Postaw nam kawę na buycoffee.to.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.