WspieramyTo: Ramzes Records – “Nałóg i Szaleństwo”

facebook

Małopolski rap w natarciu.

Ramzes Records Nałóg i Szaleństwo

Mija kolejny miesiąc a co za tym idzie wytwórnia Ramzes Records wypuszcza nowy singiel, jest on zapowiedzią nadchodzącego albumu wytwórni.
To już 3 z 12. teledysków, które pojawiają się cyklicznie każdego 6. dnia miesiąca na kanale Ramzesa.
Uwieńczeniem tego projektu będzie wydanie płyty w wersji fizycznej początkiem 2021r.
Nałóg i szaleństwo, bo taki tytuł nosi wydany utwór, mówi o burzliwych relacjach damsko-męskich.
Ciągły brak zrozumienia miedzy dwoma róznymi planetami prowadzi do ciągłych spięć. Na początku Panowie wypowiadają się o wyzwaniach, które niesie za sobą długoletni związek z ich perspektywy, jednak w drugiej części utworu opowiadają o męskiej naturze ” poszukiwaczy przygód” i jak ciężko czasem zapanować nad swoim męskim instynktem.

“Takie jak Ty pójdą w ciemno, tacy jak My mają problem zachować bezpieczny odstęp “

Cały utwór jest spójny i bardzo przyjemny w odsłuchu, a estetyczny teledysk spina koncepcje w całość. Nie jeden mógł już go usłyszeć na koncercie grupy FENO x REWERS x RAMZES. Na uwagę zasługuje rozbudowany aranż instrumentalny, który może zaskoczyć. Wszystko to za sprawką Ramzesa, który jest odpowiedzialny za produkcję muzyczną tego utworu.
Ramzes to zabójczo zdolny producent z okolic Tarnowa, który jest właścicielem wytwórni Ramzes Records. Jego produkcje od dłuższego czasu podbijają serca słuchaczy, a niebanalne podkłady możecie usłyszeć na największych kanałach Youtube w Polsce: QueQuality, Sb Maffija czy Hashashins.
Feno to raper z Tarnowca, który już od kilku lat zasila szeregi Hashashins. Ma na koncie już dwie solowe płyty. Dzięki współpracy z Ramzesem wyznaczył nowy kierunek w muzyce, jak sam mówi jest „poszukiwaczem innego podejścia”. Mocne teksty, dosadne przesłanie, melodyjny, mocny wokal to mocne atrybuty tego zdolniachy.

Feno

Rewers – to artysta, który porwał w górę ręce niejednego fana rapu. Od 2010 r. konsekwentnie realizuje swoje wizje muzyczne i rozwija umiejętności. Posiada duże doświadczenie koncertowe, które nabył pojawiając się zarówno na małych, jak i dużych scenach. Można go usłyszeć w Hymnie Hip Hop Kempu z 2015 r. oraz na kanale wytwórni AsfaltRecords, na którym pojawił się singiel zapowiadający „Po Prostu EP” wyprodukowaną z Jacą.
Posiadając patronat nad tym kawałkiem gorąco polecamy odsłuch dzisiejszej premiery.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.