Rasmentalism promują nową płytę. Znamy tracklistę “Geniusza”!

duet rasmentalism
duet Rasmentalism
https://www.facebook.com/rsmntlsm

Rasmentalism, czyli duet rapera Rasa i producenta Menta XXL, już od wielu lat nieprzerwanie raczy nas nową muzyką. Przez ostatnie lata kojarzyć ich mogliśmy z wytwórnią Asfalt Records, ale ich najnowszy album – “Geniusz” – zostanie wydany nakładem Sony Music Poland. Poznaliśmy już całą tracklistę, a wraz z nią wszystkich gości, którzy pojawią się na płycie.

Arek, Kamil i goście

Od pewnego czasu duet sukcesywnie przedstawiał nam kolejnych raperów (choć nie tylko), którzy pojawią się gościnnie na ich najnowszym albumie. W dużej mierze są to spore zaskoczenia, ale natrafimy też na takie, które były do przewidzenia. Najpóźniej dowiedzieliśmy się o udziale Taco Hemingwaya (co, swoją drogą, nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone). Filip pojawi się w numerze “Lip Sync“, a jego gościnki można się było spodziewać – wystąpił na poprzedniej płycie Rasmentalism (“Tango“), a Ras udzielił się na “Pocztówce z Warszawy” Taco.

Jeśli chodzi o znane ze sceny rapowej ksywki, na płycie usłyszymy też Pezeta, Janka-Rapowanie, Jareckiego, Białasa i Schaftera, na którego albumie także usłyszeliśmy Rasa. O Białasie natomiast, panowie z Rasmentalism napisali, że najbliżej mu spośród raperów do tytułowego “Geniusza“.

Nie tylko raperzy

Poza raperami, usłyszymy sporo ciekawych wokalistów. Wśród nich np. Dawid Podsiadło i Vito Bambino (wokalista Bitaminy), z którymi numer “Numer” został już opublikowany. W dwóch utworach pojawi się też Rosalie., która także ma już za sobą współpracę z Rasmentalism. Pozostali goście to: Jaq Merner, Kuba Badach i Marek Tort. Pełna tracklista poniżej:

 1. Krajobrazy
 2. Lip Sync (feat. Taco Hemingway)
 3. Supermem
 4. O lataniu (feat. Jaq Merner, Marek Tort)
 5. Jakoś dziwnie bez palenia
 6. Możesz zniknąć (feat. Kuba Badach, Rosalie.)
 7. Numer (feat. Dawid Podsiadło, Vito Bambino)
 8. Górna dół góra dół (feat. schafter, Pezet)
 9. Mucha (feat. Jan-rapowanie)
 10. Nowe plemię
 11. Felicita (feat. Rosalie.)
 12. Dzisiaj nie zasnę (feat. Białas)
 13. Capslock (feat. Jarecki)

Album możecie zamówić na www.rasmentalism.com/! Premiera przewidziana na 27 marca.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.