“Linie III” i album “EXIT2020” – nowości od VNMa!

Kopia okladkanet

Po niespełna pół roku od “Hope For The Best”, VNM powraca niespodziewanie z nowym albumem!

Na kanale De Nekst Best właśnie pojawił się pierwszy klip promujący płytę “EXIT2020”, której premiera została zaplanowana na 11 grudnia 2020 roku. Dzisiejsza premiera to obrazek do trzeciej części kultowych już “Linii”. 120 dopracowanych wersów położonych na energetycznym bicie DrySkull’a. Całość została nagrana i sfilmowana w tym samym momencie wraz z krótką fabułą, która ma za zadanie wprowadzić słuchacza w klimat najnowszego albumu Tomka.

2020 rok był dla VNMa pełen wzlotów i upadków. Jego historię mogliśmy śledzić niemal na bieżąco w kolejnych wypuszczanych zwrotkach. Na początku roku z zaskoczenia ruszył preorder “Hope for the best” i komentowany przez całe środowisko tytułowy singiel, w którym Tomek opowiada jak całe życie zaczęło mu się w ostatnim czasie walić. Sytuację i utwór trafnie skomentował na naszych łamach Fevovy.

Później przyszła zwrotka Venoma w ramach hot16challenge2, gdzie podziękował za słowa wsparcia i odniósł się do całej historii z perspektywy czasu. Podobnie ma się sytuacja na “Liniach III”. Poza kilkoma wersami komentującymi rzeczywistość Tomka, dostajemy klasyczny, charakterystyczny dla “Linii”, popis umiejętności technicznych w braggowym stylu, z genialnie porymowanym i poskładanymi wersami.

Na stronie labelu zamawiać można już preorder “EXIT2020” w dwóch różnych pakietach – zwykłym i deluxe.

Fot. Mateusz Czech


1 Trackback / Pingback

  1. #WspieramyTo: VNM - Ataraksja. Kolejny krok w stronę "EXIT2020". - FollowRAP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.