[Wideo-wywiad] “Pokolenie G. Ma być gicik stary” – BUMP’12

wywiad kolektyw bump12

Bump’12 to kolektyw wielu różnych talentów. Ekipa stawiająca na szacunek do tradycji rapowych oraz hiphopowy vibe. Spotkaliśmy się z Barto Kattem, Peepzem, Nawajem, Kadetem Szewczykiem, Igorillą oraz Jakubem Kurkiem, żeby porozmawiać o WSZYSTKIM.

Ekipa Bump’12 wciąż się rozwija. Dzieje się u nich bardzo dużo. Barto Katt odebrał niedawno z rąk naszego Redaktora Naczelnego Blinda, główną nagrodę Lech Polish Hip-Hop Music Awards w kategorii “Undergroundowy Album Roku” za “Yuppie”. Już dwudziestego pierwszego października otrzymamy jego nowy album, wyprodukowany przez Soulpete’a “HVNCWOTY”. Nawaj uraczył nas płytą “Reszty Nie Trzeba” na bitach Barta. Peepz wraz z Tommym Wersety na dniach wydadzą ”Lawiny LP”. Kadet zaprezentuje “Bez tytułu proszę”. Igorilla wraz z Faiverem wypuścili “A Fuzz Supreme”. Jakub Kurek przedstawił się jako “Szczeniak”.

IKONA GOOGLE NEWS OBSERWUJ NAS NA GOOGLE NEWS!

Dzieje się w ekipie wiele i to słychać w naszej rozmowie. A że gaduły z nas okropne, to materiał trwa długo i jest bardzo treściwy. Są momenty poważne i śmieszne. Rozmawiamy o sprawach błahych, by za chwilę przejść do istotnych społecznych kwestii. Wywiad się trochę rozkręca, dlatego zachęcamy do obejrzenia całości oraz dzielenia się spostrzeżeniami.

Podoba się? Postaw nam kawę.

Wywiad z BUMP’12

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.