Adi Nowak z pierwszym projektem w SBM Label

“Nienajseksowniejsze EP” – to tytuł najnowszego minialbumu Adiego Nowaka, który równocześnie jest jego pierwszym projektem po dołączeniu do wytwórni Solara i Białasa. Premiera już 29 maja.

okłądka nienajseksowniejsze ep

“Niech ta chwila trwa najdłużej…”

O wydaniu tej EPki Adi Nowak wspominał już w swojej zwrotce w ramach “Hot16Challenge2“. Dzisiaj, na kanale SBM Label, opublikowany został singiel “Śniadanie w Massachusetts” wraz z ciekawym teledyskiem. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni byli MIYO.

Powrót do korzeni

Artysta otwarcie nawiązuje tym projektem do, pochodzącej z 2016 roku, EPki “Nienajprawdziwsze“. Odniesienie możemy znaleźć nie tylko w tytule, ale i stylu jaki Adi chce zaprezentować. Tamten projekt był jego przepustką do mainstreamu i pozwolił zyskać rzeszę słuchaczy.

Równocześnie z premierą singla, wystartowała sprzedaż limitowanego merchu, związanego z projektem, który zamówić możecie na stronie SBM Store.

bluza z merchu adiego nowaka

Sprawdź inne nasze aktualności!

1 Trackback / Pingback


  1. Warning: Creating default object from empty value in /home/platne/serwer49906/public_html/wp-content/plugins/dofollow-case-by-case/dofollow-case-by-case.php on line 561
    Anonim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*