“Bóg nie gra w kości” z Małpą – klip i start preorderu

Małpa bóg nie gra w kości
fot. materiały prasowe

Jakiś czas temu, Małpa opublikował na swoim profilu na Instagramie enigmatyczny obraz, imitujący kostkę do gry. Dziś Torunianin odsłonił karty. Dostaliśmy pierwszy klip, a preorder jego najnowszej płyty – “Bóg nie gra w kości” – trafił właśnie do sprzedaży.

IKONA GOOGLE NEWS OBSERWUJ NAS NA GOOGLE NEWS!

Klasyczny rap z Torunia

Bóg nie gra w kości” to czwarty solowy album Małpy. Melodyjne refreny na auto-tune’ie, bity, które rozruszają każdą imprezę – tego na tej płycie nie ma.

Taki opis znajdziemy na stronie, na której zamówić możemy preorder najnowszej płyty autora legendarnych “Kilku numerów o czymś”. Nie wiemy jeszcze wiele o tym albumie. Znamy natomiast okładkę i skład zestawu preorderowego. Do przedpremierowych zamówień, oprócz CD “Bóg nie gra w kości” dostaniemy też dodatkową EPkę “Lost tapes”, która zawiera nieopublikowane utwory z lat 2010-2015, a także “kolekcjonerski gadżet”. Premiera przewidziana jest na 1 kwietnia 2022 roku.

Okładka płyty prezentuje się następująco:

małpa bóg nie gra w kości

“Drogi dres”

Oprócz startu preorderu, Małpa wypuścił też pierwszy klip, który promuje jego nowe wydawnictwo. Tytuł kawałka to “Drogi dres”, a autor wraca w nim wspomnieniami do swojego dzieciństwa, o którym możemy posłuchać, że nie było łatwe. Podkład do kawałka stworzyli The Returners, a na rodzinne osiedle Małpy przeniósł nas w czarno-białym klipie reżyser Maciej Piórek.

Klip dostępny jest na kanale Proximite.


followrap patronite

Sprawdź inne nasze aktualności!
Sprawdź pozostałe teksty tego autora!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.