CatchUp startuje z preorderem swojego debiutu. Przedstawiamy “Perypetie”

CatchUp to jedna z najlepiej zapowiadających się ksywek w polskim rapie. Utalentowany i perspektywiczny artysta bardzo mocno dał o sobie znać w 2020 roku, a teraz będzie miał okazję wydać swój debiutancki album nakładem kolektywu 2020. Projekt nosi nazwę “Perypetie” i ukaże się 20 sierpnia 2021.

Weird Flex (klip YT)

“Weird Flex” to najnowszy numer CatchUpa w kolaboracji z Schafterem, który z kolei jest drugim gościem na całym LP. Za muzykę w tym przypadku odpowiada Karbid, natomiast reżyserami klipu są nghtlou oraz Polina Shatova.

Właśnie przy tym utworze odsłonięto znaczącą część kart w związku z albumem “Perypetie”, a równocześnie z klipem na YouTube pojawił się preorder płyty. Wcześniej mieliśmy już okazję osłuchania się z takimi trackami jak “Parę dni” czy “Tik Tok” z gościnnym udziałem Gedza. Odpowiadając na pytanie – tak, one również znajdą się na tym projekcie.

Tik Tok

Z notki prasowej możemy wyczytać m.in.: CatchUp to artysta, który na przekór pandemicznej rzeczywistości 2k20 miniony rok może zdecydowanie zaliczyć do udanych. Duży wokalny potencjał oraz oryginalny styl rapowania – a także nieszablonowe podejście do produkcji muzycznej – zostały dostrzeżone zarówno przez czołowych reprezentantów hiphopowej sceny (podwójny feat na “Jarmarku” Taco Hemingwaya, przebojowe beaty dla Gedza), jak też opiniotwórcze media muzyczne (serwis Newonce określił CatchUpa mianem jednego z najciekawszych newcomerów). Absolwent Szkoły Muzyki Nowoczesnej ma też na swoim koncie błyskotliwy (i do tego podwójny) występ w ramach akcji Hot16Challenge2, gdzie wystąpił zarówno jako CatchUp, ale też jako znany m.in. z bijącego rekordy popularności tik-tokowego profilu Tom Schklaneck.

Wielu na to czekało

CatchUp i jego muzyka to zdecydowanie powiew świeżości na scenie i w tym przypadku nie możemy mówić o bezpodstawnym przechwalaniu. Już nie raz udowodnił, że mowa o wielkim talencie, który na dobrą sprawę cały czas się przed nami otwiera. Stąd osobiście niecierpliwie czekam na ten album, ponieważ uważam, że ten raper ma nam naprawdę wiele do zaoferowania. Nie boję się nawet postawić tezy, że może być to jedna z lepszych płyt tego roku.

O jego sylwetce więcej możecie poczytać w jednym z naszych poprzednich artykułów.

Sprawdźcie “Weird Flex” na…
YT: https://youtu.be/orLbEWdDWvk
Cyfrze: http://soundline.biz/catchupweirdflex

Album możecie zamówić na…
http://www.perypetie.store

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami, kliknij dzwoneczek po lewej stronie!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.