Co dwie głowy to… Kojot X Oxon – “Rzuć tę głowę”

oxon x kojot rzuć tę głowę miniaturka

Oxon i Kojot swój najnowszy album wydają w Brain Dead Familii. Singiel “Rzuć tę głowę” – idealnie pasuje do klimatu wytwórni.

Kojot X Oxon – Rzuć tę głowę

Na kanale wytwórni kierowanej przez Słonia, pojawił się dziś drugi utwór, promujący nadchodzący materiał od reprezentantów Hipocentrum. “Rzuć tę głowę” to przeniesienie realiów horroru klasy B na kawałek i teledysk, który przedstawia prostą slasherową historię. W rolach zasadzonych na nieświadomych nastolatków morderców – Oxon i Kojot.

Krwawo jest nie tylko w klipie. Wszystkie zwrotki kładzione przez chłopaków przesiąknięte są ich chorą fantazją i naturalistycznymi opisami czynności, takich jak odcinanie kończyn. Singiel jednak pozbawiony jest sztucznego mroku i doniosłości. Całość zrobiona jest z dużym przymrużeniem oka, co idealnie obrazuje podśpiewana końcówka.

Za teledysk odpowiada Bonżur Film Production, a wykręcony bit wysmażył, podobnie jak na całym albumie, Sparrowski.

“Dziwny Niemowlak” – najważniejsze informacje, preorder

Wydanie albumu “Dziwny Niemowlak”, Kojot i Oxon ogłosili, wypuszczając teledysk do utworu “PEGI 18”. Pokazali tam to wszystko, do czego przyzwyczaili już wcześniej swoich słuchaczy – nawarstwienie rymów, techniczną nawijkę, wieloznaczne wersy. Tego wszystkiego nie zabraknie oczywiście na nowym albumie, choć już “Rzuć tę głowę” pokazuje, że chłopaki są otwarci na nowoczesne brzmienia i chcą za ich pomocą wytworzyć oryginalny styl swojego duetu.

“Dziwny Niemowlak” będzie pierwszym, ale prawdopodobnie nie ostatnim albumem chłopaków wydanym w Brain Dead Familii. Równocześnie z premierą pierwszego singla ogłosili też dołączenie do tej wytwórni.

Preorder najnowszego albumu Kojota i Oxona znaleźć można na vulgarus.pl, dostępnych jest wiele zestawów, m. in. z koszulką i czapką. Do wszystkich zamówień przedpremierowych dołączana jest druga płyta, zawierająca remixy kawałków z głównego CD. Premiera “Dziwnego Niemowlaka” przewidziana jest na 11 marca 2022 roku.

Mateusz Trojnar


Sprawdź inne nasze aktualność!
Zamów album “Dziwny Niemowlak”!

followrap patronite

Zobacz również:
⚠️ Nasz Fanpage na Facebooku

💿 Redakcyjne patronaty Albumów

🎥 Nasz kanał na YouTube

👥 Nasza grupa na Facebooku

📕 Posty z cyklu #KalendariumPolskiegoRapu

📷 Instagram FollowRap

☕ Podobało się? Postaw nam kawę na buycoffee.to
🎙️ Sprawdź Followrap Podcast

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.